Artego Bydgoszcz pożegnało zagraniczną koszykarkę

Artego Bydgoszcz pożegnało zagraniczną koszykarkę

Zdjęcie autora materiału

Marek Fabiszewski

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Artego Bydgoszcz pożegnało zagraniczną koszykarkę

©Tomasz Czachorowski

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że jedna z zagranicznych koszykarek nie czuje się najlepiej w Bydgoszczy i lada dzień pożegna nasze miasto i klub.
Artego Bydgoszcz pożegnało zagraniczną koszykarkę

©Tomasz Czachorowski

We wtorek Artego Bydgoszcz poinformowało, że Amerykanka Monica Engelman nie będzie już reprezentować zespołu grającego w Energa Basket Lidze Kobiet.



Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Niska skrzydłowa zagrała w czterech meczach Artego, spędziła na parkiecie dokładnie 74:05 i zdobyła 18 punktów.

Kibicom przypominamy, że w najbliższy czwartek w Artego Arenie odbędzie się mecz w ramach 5. kolejki EuroCup ze szwedzkim Södertälje (godz. 18.00).

Ceny biletów w kasie hali: 22 zł (normalny) i 12 (ulgowy). Taniej (za 20 i 10 zł) wejściówki można nabyć w internecie.

Szczegóły na artegobydgoszcz.pl w zakładce „BILETY”.

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU





Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela 1. ligi

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Baraż o utrzymanie w 1. lidze
Spadek do 2. ligi
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 6 punktów za zaległości finansowe
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 1 punktu za zaległości finansowe
1 Miedź Legnica Live 34 63 17 12 5 53-27
2 Zagłębie Sosnowiec Live 34 58 17 7 10 46-32
3 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 16 8 10 48-33
4 GKS Tychy Live 34 55 16 7 11 41-40
5 GKS Katowice Live 34 54 16 6 12 44-34
6 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 40-37
7 Raków Częstochowa Live 34 51 14 9 11 50-40
8 Stal Mielec Live 34 51 14 9 11 51-46
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 46 11 13 10 37-37
10 Chrobry Głogów Live 34 46 12 10 12 46-47
11 Odra Opole Live 34 45 12 9 13 37-43
12 Puszcza Niepołomice Live 34 44 11 11 12 38-38
13 Bytovia Bytów Live 34 40 10 10 14 36-45
14 Stomil Olsztyn Live 34 39 12 4 18 39-50
15 Pogoń Siedlce Live 34 38 9 11 14 42-50
16 Górnik Łęczna Live 34 35 8 11 15 29-42
17 Olimpia Grudziądz Live 34 31 7 10 17 24-37
18 Ruch Chorzów Live 34 27 9 6 19 35-58