Artego Bydgoszcz ciągle niepokonane

Tadeusz Nadolski
Artego Bydgoszcz ciągle niepokonane. W sobotę dobrze spisującej się w tym sezonie drużynie nie sprostał na Glinkach ROW Rybnik.

<!** Image 3 align=none alt="Image 197979" sub="Nasze zdjęcie ilustruje, jak zacięta była walka na boisku w hali Chemika. Piłkę rywalce w Rybnika próbują wyrwać Charity Szczechowiak (z lewej) oraz Kristen Morris. Fot.: Dariusz Bloch">

Wygrana 104:99 (po dwóch dogrywkach) nie przyszła łatwo, ale przecież liczy się ostateczny wynik. Artego - obok Wisły Kraków i CCC Polkowice - nie zaznało jeszcze smaku porażki. Na razie trener Tomasz Herkt gra głównie swoim żelaznym składem, ale...<!** reklama>

- Jestem do tego przyzwyczajona. Nie ma żadnego problemu - mówi rozgrywająca naszej ekipy Julie McBride, która w trzech meczach nie odpoczywała ani chwilę, a w sobotę spędziła na boisku w sumie 50 minut.

Przed zespołem teraz długa seria spotkań z teoretycznie łatwiejszymi rywalami. - Na pewno więcej minut na boisku w tych meczach będą spędzać zmienniczki - wyjaśnia Tomasz Herkt.

Już jutro Artego w Łodzi zmierzy się z Widzewem. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem strony www.imprezylive.pl. Początek relacji z Łodzi o godz. 18.00.