Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia [DUŻO ZDJĘĆ KIBICÓW]

Krzysztof Wypijewski
Bydgoskie koszykarki przegrały w sobotę wieczorem we własnej hali z Arką Gdynia 64:71 w meczu 11. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wyrównana gra toczyła się do połowy III kwarty, potem dominowały rywalki, które nie przegrały meczu w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego. Klasę potwierdziła Amerykanka z polskim paszportem - Marissa Kastanek, która zdobyła dla Arki aż 21 oczek (aż 6 celnych rzutów za 3 pkt!).BYŁEŚ NA MECZU? POSZUKAJ SIEBIE NA ZDJĘCIACH Z TRYBUN HALI "ARENA" >>>>>>>>Tomasz Czachorowski
Bydgoskie koszykarki przegrały w sobotę wieczorem we własnej hali z Arką Gdynia 64:71 w meczu 11. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wyrównana gra toczyła się do połowy III kwarty, potem dominowały rywalki. Klasę potwierdziła Amerykanka z polskim paszportem - Marissa Kastanek, która zdobyła dla Arki aż 21 oczek (aż 6 celnych rzutów za 3 pkt). BYŁEŚ NA MECZU? POSZUKAJ SIEBIE NA ZDJĘCIACH Z TRYBUN HALI "ARENA" >>>>>>>>

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0