MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Absolutorium Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej. Birety rzucono w górę - zdjęcia

Małgorzata Pieczyńska
W absolutorium Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej wzięło udział blisko 180 studentów i absolwentów. Po odebraniu dyplomów i wygłoszeniu ślubowania nie mogło zabraknąć tradycyjnego podrzucania biretów.
W absolutorium Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej wzięło udział blisko 180 studentów i absolwentów. Po odebraniu dyplomów i wygłoszeniu ślubowania nie mogło zabraknąć tradycyjnego podrzucania biretów. Ryszard Wszołek
To była ważna chwila dla studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej. W Auditorium Novum w fordońskim kampusie PBŚ odbyło się absolutorium. Na finał tradycyjnie nie mogło zabraknąć podrzucania biretów.

Absolutorium miało uroczystą oprawę. Uczestniczyli w nim studenci oraz absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, którzy kształcili się na Wydziale Zarządzania PBŚ. Niektórym z nich towarzyszyli bliscy.

W uroczystości wzięły udział także władze uczelni, w tym dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ - prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich oraz dr hab. inż. Łukasz Skowroński, prof. PBŚ - prorektor ds. nauki i ewaluacji. Obecne były, oczywiście, władze Wydziału Zarządzania PBŚ z dziekan dr hab. Iwoną Posadzińską, prof. PBŚ, na czele. Do Auditorium Novum przybyło również wielu zaproszonych gości.

W czasie uroczystości wręczone zostały okolicznościowe listy gratulacyjne oraz nagrody dla najbardziej zaangażowanych studentów. W ten sposób doceniono osoby, które wyróżniały się w działalności na rzecz Wydziału i fordońskiej uczelni. Uhonorowano też żaków, którzy w toku studiów osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

Po odebraniu dyplomów i wygłoszeniu ślubowania nie mogło zabraknąć tradycyjnego podrzucania biretów, potem zabrzmiały dźwięki utworu "We are the champions" oraz pieśni akademickiej "Gaudeamus igitur".

- W tym roku w absolutorium Wydziału Zarządzania uczestniczyła rekordowa liczba studentów i absolwentów. Zapisało się na nie aż 179 osób - mówi Michał Grzybowski, kierownik Działu Informacji i Promocji Politechniki Bydgoskiej. - To świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu kierunkami studiów oferowanymi przez ten wydział.

Warto zatem dodać, że na Wydziale Zarządzania PBŚ kształcenie odbywa się na czterech kierunkach: finanse i rachunkowość, zarządzanie w sporcie, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zarządzanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jakie gwiazdy wystąpią w Paryżu?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski