Każdy, kto myśli o kupnie mieszkania lub domu w Bydgoszczy i okolicach w ten weekend (16 i 17 listopada) w godz. 10-16 powinien wybrać się na jesienną edycję Targów Mieszkaniowych, organizowanych już po raz 22. Przez dwa dni w hali „Immobile Łuczniczka” deweloperzy zdradzą swe plany inwestycyjne, a także zaprezentują nowości, jak i obiekty będące w trakcie realizacji lub lokale wybudowane i dostępne w sprzedaży. Nie zabraknie też ofert z rynku wtórnego na stoiskach biur nieruchomości.
Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy to także propozycje skierowane do tych, którzy nabyli już nieruchomość, ale poszukują np. ciekawych rozwiązań, związanych z urządzeniem i wyposażeniem wnętrz. To okazja, aby poznać oferty m.in. systemu zabudowy kuchennej, produkcji mebli na wymiar czy podłóg, okładzin i innych urządzeń do domu i otoczenia.
Targom towarzyszą bloki tematycznych seminariów - np.w sobotę od 11.00 wszystko o kredycie hipotecznym, a od 12.00 wykład o tym, jak bezpiecznie sprzedać lub kupić nieruchomość na rynku wtórnym. Przy stoisku nr 30 dyżurują eksperci: w sobotę w godz. 12-15 radca prawny i 11.00-14.00 rzeczoznawcy majątkowi, w niedzielę 11.00-14.00 - architekt.
