Zawodnicy grają ambitnie

Katarzyna Karwat
Po przerwie świąteczno-noworocznej wznowiono rozgrywki koronowskiej Tanis Ligi. W ramach V kolejki odbyło się kilka ciekawych spotkań.

Jednym z ważniejszym było starcie drugiego w tabeli Zakładu Karnego i trzeciej Skry - poza ekipą Golden Goal zespołów do tej pory niepokonanych. Spotkanie było zacięte i dostarczyło kibicom sporo emocji. Ostateczny wynik wyniósł 3:3 i obydwa zespoły dopisały do swojego konta po jednym punkcie.

Zacięte mecze

W pozostałych spotkaniach Enea pokonała United 3:2, Akomp zwyciężył Klimkiewicza I 9:2, tym samym zbliżając się do czołówki. W meczu Victorii Mąkowarsko z Tartakiem Wudzyn zdecydowanie lepszy okazał się ten drugi zespół, wygrywając 9:2. Radosław Mik zdobył w tym spotkaniu 5 goli i z 15 bramkami na koncie umocnił się na czele klasyfikacji strzelców turnieju. <!** Image 2 align=none alt="Image 184182" sub="Fot. M-GOSiR Koronowo">

Studio Mardo uległo ekipie Bad Boys 3:5, na co znaczący wpływ miały 4 bramki Karola Bieńkowskiego. W kolejnym spotkaniu Sky Net do przerwy 2:0 prowadził z Golden Goal. Lider rozgrywek nie powiedział jednak ostatniego słowa i po zmianie stron ustalił wynik na 5:2, zachowując przodownictwo w tabeli.

W ostatnim spotkaniu V kolejki Tanis Ligi zespól Klimkiewicza II zmierzył się z Kamagą, która najpierw szybko wyszła na 2-bramkowe prowadzenie, potem było 5:3 dla zawodników Klimkiewicza, żeby ostatecznie Kamaga zwyciężyła 8:6.<!** reklama>

Na czele Golden Goal

Czołówka tabeli po V kolejce: prowadzi Golden Goal z 15 punktami, wyprzedzając Zakład Karny i Skrę. Tuż za nimi znajdują się ekipy Akompu, Kamagi i Tartaku Wudzyn.