Zawisza Bydgoszcz rozegrał drugi sparing. Rywalem był Sportis Łochowo [zdjęcia]

Zawisza Bydgoszcz w drugim sparingu zremisował ze Sportisem Łochowo 1:1.Aby zobaczyć zdjęcia z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Tomasz Czachorowski
Zawisza Bydgoszcz rozegrał drugi sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

ZAWISZA BYDGOSZCZ - SPORTIS ŁOCHOWO 1:1 (1:1)
Bramki: Fabian Trynkiewicz - Damian Stasikowski.
ZAWISZA (I połowa): Tkaczyk - Gaczkowski, Jastrzembski, Weremko - Wędzelewski, Mielcarek, Żyliński, Płatek - Trynkiewicz, Tunkiewicz - Żylski
ZAWISZA (II połowa): Dumieński - Paliwoda, Maciejewski, Tabisz - Jaskuła, Sochań, Dahms, Rappke - Sobieralski, Furst - Serwach.

Tym razem sparingpartnerem zawiszan był czwartoligowiec z Łochowa. To goście po strzale Damiana Stasikowskiego objęli prowadzenie na boisku przy ul. Sielskiej. Wyrównał młodzieżowiec niebiesko-czarnych Fabian Trynkiewicz. Potem mimo okazji wynik już się nie zmienił.

POLECAMY

Przypomnijmy, że w pierwszej grze kontrolnej Zawisza uległ czwartoligowej Wdzie Świecie 2:3.

W sobotę bydgoszczanie jadą na sparing do drugoligowej Raduni Stężyca.