https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zatankował i ulotnił się ze stacji beznynowej

BOB
Nie wiadomo, na co liczył złodziej - każda stacja benzynowa posiada monitoring i nie jest problemem namierzenie sprawcy kradzieży paliwa.
Nie wiadomo, na co liczył złodziej - każda stacja benzynowa posiada monitoring i nie jest problemem namierzenie sprawcy kradzieży paliwa. Krzysztof Kapica
Dzielnicowy ze Świecia ustalił, a następnie „rozliczył” mężczyznę, który okradł stację benzynową, nie płacąc za uprzednio zatankowane paliwo.

- Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Kierowca volkswagena zajechał na jedną ze stacji benzynowych w gminie Świecie, zatankował i udał się w dalszą podróż "zapominając" o zapłaceniu rachunku. O kradzieży paliwa poinformowany został dyżurny jednostki, który niezwłocznie przekazał komunikat wszystkim patrolom. Na miejsce został skierowany również dzielnicowy. Analizując monitoring znajdujący się na stacji ustalił, że prawdopodobnym sprawcą kradzieży może być 26-letni mieszkaniec gminy Świecie - przekazała nam mł. asp. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Jak się okazało, kierowca nie tylko okradł stację benzynową, nie płacąc za uprzednio zatankowane paliwo ale nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdem. Za oba wykroczenia został ukarany mandatem.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja
Jak to mandatem? Przeciez za jazde bez uprawniem od razu idzie wniosek da sadu! A to ze zaje... al paliwo to tez mandat?
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski