https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Z Bydgoszczy wyruszył III Przejazd Pamięci Ivo

Paweł Kaniak
W piątkowy wieczór (20 sierpnia) z Bydgoszczy wyruszył III Przejazd Pamięci Ivo. Ivo, czyli Iwona - bydgoska miłośniczka motoryzacji zmarła 21 sierpnia 2016 roku. Jej syrenka "Wisienka" była nieodłącznym elementem krajobrazu miasta.

Zobacz wideo: W Bydgoszczy pojawiła się instalacja "Kadr na miłość"

- 5 lat temu odeszła od nas osoba, która jednoczyła wszystkich miłośników starej motoryzacji. Na pewno byłaby na każdym naszym spotkaniu, uświetniając je swoim uśmiechem. Iwonę, bo o niej mowa, znali i lubili chyba wszyscy, nie tylko w Bydgoszczy. Jej syrenka "Wisienka" była nieodłącznym elementem krajobrazu naszego miasta. Wielu z nas poznało się dzięki Iwonie. Dziś nadal pamiętamy o Niej i tęsknimy za Nią i Jej pozytywną energią. Chcemy dać wyraz naszej pamięci i odwiedzić Ją w miejscu spoczynku - informują organizatorzy Przejazdu Pamięci Ivo.

III PRZEJAZD PAMIĘCI IVO - ZOBACZ ZDJĘCIA

III Przejazd Pamięci Ivo wyruszył ze stacji benzynowej Seydak na Osowej Górze. Uczestnicy przejechali przez Trzemiętowo do Wąwelna, gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Przeczytaj też: Iwona Kukier: Maluję paznokcie, by majsterkować przy Cherry

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Motoryzacja

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski