Jak nas poinformował kpt. Karol Smarz, oficer prasowy KM PSP w Bydgoszczy, do zderzenia doszło dokładnie na 156 kilometrze drogi krajowej nr 25, w podbydgoskim Stryszku.
Doszło tam do zderzenia auta osobowego marki Mazda CX5 i TIR-a (był bez ładunku). - Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, dwie osoby z samochodu osobowego znajdowały się już poza pojazdem. Jedna z nich skarżyła się na ból w klatce piersiowej, na miejscu pomocy udzielał jej Zespół Ratownictwa Medycznego - dodaje Karol Smarz.
Natomiast kierowca TIR-a nie odniósł obrażeń. Jak wyjaśnia oficer prasowy bydgoskich strażaków, w miejscu zderzenia nie ma utrudnień w ruchu, obydwa pojazdy znajdują się poza drogą.
W działaniach uczestniczył jeden zastęp ze Szkoły Podoficerskiej PSP i z OSP Brzoza. Przyczyny wypadku wyjaśni policja.
Zobacz również:
Tak ludzie nadużywają zwolnień lekarskich. ZUS kontroluje zw...
Smaki Kujaw i Pomorza odcinek 4
