Wygrana Asty na starcie play-off [WIDEO, ZDJĘCIA KIBICE + MECZ]

Krzysztof Wypijewski
Koszykarze Enea Astorii pokonali w sobotę we własnej hali Basket Poznań 89:80 w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off I ligi. Wygrana nie przyszła jednak bydgoszczanom łatwo. Pierwszą kwartę goście wygrali bowiem 29:21 i Asta musiała gonić. Na dobre sytuację udało się opanować dopiero pod koniec III kwarty. Warto podkreślić, że po raz kolejny wszyscy nasi zawodnicy (11) dorzucili coś do dorobku zespołu. Najskuteczniejszy był Frąckiewicz - 21 pkt, 7 zbiórek. W niedzielę o 17.00 w Artego Arenie drugi mecz (gra się do 3 zwycięstw).ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I TRYBUN PODCZAS SOBOTNIEGO SPOTKANIA >>>Tomasz Czachorowski
Koszykarze Enea Astorii pokonali w sobotę we własnej hali Basket Poznań 89:80 w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off I ligi. Wygrana nie przyszła jednak bydgoszczanom łatwo. Pierwszą kwartę goście wygrali bowiem 29:21 i Asta musiała gonić. Na dobre sytuację udało się opanować dopiero pod koniec III kwarty. Warto podkreślić, że po raz kolejny wszyscy nasi zawodnicy (11) dorzucili coś do dorobku zespołu. Najskuteczniejszy był Frąckiewicz - 21 pkt, 7 zbiórek. W niedzielę o 17.00 w Artego Arenie drugi mecz (gra się do 3 zwycięstw). ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I TRYBUN PODCZAS SOBOTNIEGO SPOTKANIA >>>