
Łukasz Zwoliński
W chorwackiej Goricy regularnie strzela, a jego wartość konsekwentnie wzrasta. Z Ekstraklasy wyjeżdżał jako zupełnie nieskuteczny napastnik, więc może dopiero teraz nadszedł jego czas?

Radosław Murawski
Ciężkie jest życie pomocników Piasta po transferach za granicę. Dziczek od lipca zagrał jedno spotkanie, Murawski od transferu do Palermo siedział już na ławce, grywał w rezerwach i zdecydował się na transfer do Turcji. W Denizlisporze może spędzić tylko rok, jeśli po zakończeniu kontraktu znów zastanowi się nad przeprowadzką. Pytanie tylko - gdzie? Ekstraklasa, a może kierunek zachodni?

Krzysztof Kamiński
Drużyna Krzysztofa Kamińskiego - Jubilo Iwata - spadła z ligi, ale polski bramkarz nie występował w J1 League od połowy września. Kontrakt naszego zawodnika wygasa w styczniu 2020 roku, a to oznacza, że mogą z nim już rozmawiać kluby z Ekstraklasy.