W sobotę Szubinianka Szubin gra z bydgoską Polonią

Iwona Matusiak
Andrzej Schmidt
Szubińscy piłkarze wywalczyli trzecie z rzędu zwycięstwo, na własnym boisku pokonali Promień Kowalewo Pomorskie 3:2.

Od samego początku na boisku brylowali piłkarze Szubinianki, którzy już w trzeciej minucie wyszli na prowadzenie, pierwszego gola zdobył Radosław Bojas. Szczęścia szukali również piłkarze z Kowalewa Pomorskiego, ale to szubinianie w 25. minucie spotkania zwiększyli swoje prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Dariusz Chojnacki.
Drugą połowę meczu również dobrze rozpoczęli sportowcy z Szubina, ale to przeciwnicy zdobyli swojego pierwszego gola w 60. minucie. W 88. minucie prowadzenie Szubinianki podwyższył Robert Jurek. Przeciwnicy nie pozostali jednak dłużni i zdobyli swojego drugiego gola. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Szubinianki i było to trzecie z rzędu zwycięstwo biało-niebieskich. Tym samym LKS Szubinianka awansowała na 13. miejsce w tabeli, obecnie ma na swoim koncie 17 punktów, tuż przed nimi znajdują się piłkarze LKS Promień Kowalewo Pomorskie, którzy uzbierali 21 punktów.

Kolejne spotkanie nasi piłkarze rozegrają z KP Polonią Bydgoszcz w sobotę (3 maja) na Stadionie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej im. Eugeniusza Poltyna w Bydgoszczy (ul. Słowiańska 7).