Daniel Ludwiński
Arkadiusz Wojtasiewicz
Unia Drobex Solec Kujawski wygrała 2:1 (1:0) z KP Starogard Gdański w ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej III ligi. Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie.

Autorem trafienia był Siergiej Krawczenko, który błyskawicznie otworzył wynik. W pierwszej połowie kolejne bramki już nie padły, ale w drugiej części spotkania, w 57. minucie, Unia Drobex podwyższyła prowadzenie po golu Wojciecha Mielcarka.

W końcówce spotkania KP zdołał zdobyć bramkę kontaktową, ale już nie doprowadził do wyrównania. W ostatnim spotkaniu sparingowym Unia Drobex odniosła więc zwycięstwo.

Polecamy

W przyszły weekend drużynę z Solca Kujawskiego czeka pierwszy mecz w rundzie wiosennej III ligi i dalszy ciąg walki o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek. Przeciwnikiem Unii Drobex będzie wówczas Cartusia Kartuzy. Spotkanie w Kartuzach rozpocznie się o godzinie 12:00 w dniu 4 marca.

KP Starogard Gdański - Unia Drobex Solec Kujawski 1:2 (0:1)
(82) - Kravchenko (3), Mielczarek (57)

Unia Drobex: Skowroński - Chołuj, Kujawka, Witkowski, Horvat, Kravchenko, Hayashi, , Mielcarek, Babiarz Żylski, Pacek. Zmiany: Pelczarski, Moranowski, Katerla, Szymański, Adamski, Słupecki, Babiński, Widomski