Trzy dobre kwarty Astorii Bydgoszcz [ZDJĘCIA]

Tadeusz Nadolski
Astoria Bydgoszcz - Legia WarszawaAstoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
Astoria Bydgoszcz - Legia WarszawaAstoria Bydgoszcz - Legia Warszawa Tomasz Czachorowski
Koszykarze Astorii Bydgoszcz w Artego Arenie podejmowali Legię Warszawa.

Koszykarze Astorii Bydgoszcz doznali drugiej porażki w tym sezonie I ligi. W Artego Arenie przegrali z Legią Warszawa 72:85. Tydzień temu na inaugurację rozgrywek ulegli beniaminkowi Polonii Leszno.

Podopieczni Konrada Kaźmierczyka rozegrali trzy bardzo dobre kwarty z faworyzowanym rywalem. Po 30 minutach gry prowadzili 62:59. Niestety, w ostatnich 10 minutach nie byli w stanie zatrzymać świetnych warszawskich snajperów. Goście w tym czasie trafili aż 6 trójek (w całym meczu 13/37) i na taką kanonadę bydgoszczanie nie znaleźli już odpowiedzi.

Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 72:85 (16:10, 23:28, 23:21, 10:26).

Astoria: Bierwagen 15 (1x3), Gospodarek 14, Czyżnielewski 13 (1), Motel 9 (3),Barszczyk 7 (1), Stalicki 6, Fatz 5, Szyttenholm 3, Dąbek 0, Laydych 0,

Legia Warszawa:Kukiełka 19 (2), Pacocha 14 (2), Aleksandrowicz 13 (2), Łukasza Wilczek 12 (4), Linowski 8, Malewski 8 (2), Marcel Wilczek 5 (1), Robak 4, Andrzejewski 2.