reklama

Tragedia na trasie Bydgoszcz-Toruń. Zginęła jedna osoba, cztery zostały ranne

Mateusz Mazur
Mateusz Mazur
Zaktualizowano 
W wypadku na DK 80 zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne. OSP Dąbrowa Chełmińska
Tragiczny wypadek pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem na drodze krajowej nr 80. W wypadku dwóch samochodów osobowych jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 16 pomiędzy miejscowościami Strzyżawa i Czarnowo na trasie Bydgoszcz-Toruń.

- Jadący w stronę Bydgoszczy kierowca Citroena C4 rozpoczął manewr wyprzedzania i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem, który kierował się w stronę Torunia. Jedna osoba nie przeżyła tego wypadku, kolejne zostały przewiezione do szpitala - przekazała nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Jak udało nam się ustalić ofiara śmiertelna to kierowca citroena. Podróżował sam. Cztery osoby podróżujące samochodem marki renault trafiły do szpitali w Bydgoszczy i Toruniu. Strażacy musieli je uwalniać przy pomocy sprzętu hydraulicznego.

Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej. To jednostki z Bydgoszczy i Torunia, a także strażacy ochotnicy z pobliskich miejscowości m.in. Dąbrowy Chełmińskiej i Toporzyska.

Okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

Materiał oryginalny: Tragedia na trasie Bydgoszcz-Toruń. Zginęła jedna osoba, cztery zostały ranne - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 51

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

C
Ciemna dewotka
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

2019-06-19T10:14:32 02:00, smierc chujom z PO:

a ty zlodzieju chuju pewnie z PO nakradles sie do 2015 pewnie jezdzisz Mercedeskiem , masz mocny silnik i zapierdalasz na pokaz 140 kmph i jeszcze kurwa ublizasz tym co nie KRADLI i nie stac ich na luksusowe auta

2019-06-19T17:52:16 02:00, Gość:

Ktoś coś ci ukradł bo pieprzysz jak paski TVP info

Bo jestem wymuzdzony oglądaniem TVP info i tv trwam

G
Gość
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

2019-06-19T10:14:32 02:00, smierc chujom z PO:

a ty zlodzieju chuju pewnie z PO nakradles sie do 2015 pewnie jezdzisz Mercedeskiem , masz mocny silnik i zapierdalasz na pokaz 140 kmph i jeszcze kurwa ublizasz tym co nie KRADLI i nie stac ich na luksusowe auta

Ktoś coś ci ukradł bo pieprzysz jak paski TVP info

G
Gość
2019-06-18T11:07:29 02:00, Monika:

Proszę rodzinę jadących Renaultem o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806re@popk.pl

2019-06-18T11:38:57 02:00, Gość:

ssssssspierdalaj hieno cmentarna!!!!!!!

2019-06-19T10:12:05 02:00, ave maryja:

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

2019-06-19T16:12:40 02:00, Krystian:

Plebs to twój stary tępy h..u.

Zamilcz PiSdo z moherowego Torunia

K
Krystian
2019-06-18T11:07:29 02:00, Monika:

Proszę rodzinę jadących Renaultem o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806re@popk.pl

2019-06-18T11:38:57 02:00, Gość:

ssssssspierdalaj hieno cmentarna!!!!!!!

2019-06-19T10:12:05 02:00, ave maryja:

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

Plebs to twój stary tępy h..u.

G
Gość
2019-06-18T22:49:06 02:00, YY:

Nieoznakowane BMW to jeździ w tę i z powrotem po Al. Jana Pawła II do Stryszka, bo tam najłatwiej ustrzelić frajera, który myśli że to kawałek ekspresówki...

A na 80-tce - ewentualnie jedyny odwieczny patrol stacjonarny w Złej Wsi Wielkiej. Swego czasu chowali się też za budynkiem w Czarnowie, ale już go wyburzyli :-)

A strucle spod herbu CTR szaleją...

To gdzie radiowozy jeżdżą to sami zwykli policjanci nie mają na to wpływu. To przełożeni nie mają pojęcia gdzie zyznaczyc trasę patrolu radiowozu.

G
Gość

Czasami zastanawiam się jakim cudem niektórzy ludzie mają prawa jazdy.Bo to co wyprawia się na drogach to koszmar!!!!!!

G
Gość z osobowki

Nie żal mi ludzi którzy nie jeżdżą z rozumem i wyprzedzają na podwójnej ciągłej!!!!! Sami się proszą o nieszczęście.

G
Gość z osobowki

Ludzie posłuchajcie się jakie bzdury mówicie! Jezdzijcie z głową i przestrzegajcie przecisow to nie będzie wypadków! Ale wy tylko potraficie wytyka wszystkim palcem a jak sami jezdzicie?

T
Tak

Tiry osobowkom przeszkadzają,sami sie wytluka

K
Kadik

Gdyby Toruń i Bydgoszcz potrafiły współpracować to byłaby tu już dawno cztero-pasmowa ekspresówka. Codziennie tysiące ludzi jeździ tędy do pracy w obu kierunkach. Tymczasem od dziesięcioleci są kłótnie i tyle z tego mamy.

G
Gość
2019-06-18T23:16:47 02:00, Gość:

Mordercy w osobówkach

Dobrze ze udziału nie brał kierowca ciężarowego bo by go już osadzili, zlinczowali i proponowali karę śmierci (inni kierowcy)

G
Gość

Mordercy w osobówkach

Y
YY

Nieoznakowane BMW to jeździ w tę i z powrotem po Al. Jana Pawła II do Stryszka, bo tam najłatwiej ustrzelić frajera, który myśli że to kawałek ekspresówki...

A na 80-tce - ewentualnie jedyny odwieczny patrol stacjonarny w Złej Wsi Wielkiej. Swego czasu chowali się też za budynkiem w Czarnowie, ale już go wyburzyli :-)

A strucle spod herbu CTR szaleją...

G
Gość

To jest kurwa dramat na tej trasie... Policja jedynie gdzie potrafi stać to w Złejwsi wielkiej na samej wylotowce z terenu zabudowanego, gdzie wszyscy się rozpedzaja na teren niezabudowany... w Czarnowie nie ma dnia, aby jakiś baran nie wyprzedzał na przejściu dla pieszych... Policji tam nigdy nie widziałem od 2 lat.

S
S.Ceptyk

To relacja z przyszłości. Jak można 18 czerwca pokazywać zdjęcia z 19 czerwca. Jeżeli dziennikarze dysponują w redakcji wehikułem czasu to należy uprzedzić wydarzenia i zapobiec wypadkowi w dniu jutrzejszym.

Dodaj ogłoszenie