Tragedia na trasie Bydgoszcz-Toruń. Zginęła jedna osoba, cztery zostały ranne

Mateusz MazurZaktualizowano 
W wypadku na DK 80 zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne. OSP Dąbrowa Chełmińska
Tragiczny wypadek pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem na drodze krajowej nr 80. W wypadku dwóch samochodów osobowych jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 16 pomiędzy miejscowościami Strzyżawa i Czarnowo na trasie Bydgoszcz-Toruń.

- Jadący w stronę Bydgoszczy kierowca Citroena C4 rozpoczął manewr wyprzedzania i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem, który kierował się w stronę Torunia. Jedna osoba nie przeżyła tego wypadku, kolejne zostały przewiezione do szpitala - przekazała nam podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Jak udało nam się ustalić ofiara śmiertelna to kierowca citroena. Podróżował sam. Cztery osoby podróżujące samochodem marki renault trafiły do szpitali w Bydgoszczy i Toruniu. Strażacy musieli je uwalniać przy pomocy sprzętu hydraulicznego.

Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej. To jednostki z Bydgoszczy i Torunia, a także strażacy ochotnicy z pobliskich miejscowości m.in. Dąbrowy Chełmińskiej i Toporzyska.

Okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

Materiał oryginalny: Tragedia na trasie Bydgoszcz-Toruń. Zginęła jedna osoba, cztery zostały ranne - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 61

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
C
Ciemna dewotka
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

2019-06-19T10:14:32 02:00, smierc chujom z PO:

a ty zlodzieju chuju pewnie z PO nakradles sie do 2015 pewnie jezdzisz Mercedeskiem , masz mocny silnik i zapierdalasz na pokaz 140 kmph i jeszcze kurwa ublizasz tym co nie KRADLI i nie stac ich na luksusowe auta

2019-06-19T17:52:16 02:00, Gość:

Ktoś coś ci ukradł bo pieprzysz jak paski TVP info

Bo jestem wymuzdzony oglądaniem TVP info i tv trwam

G
Gość
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

2019-06-19T10:14:32 02:00, smierc chujom z PO:

a ty zlodzieju chuju pewnie z PO nakradles sie do 2015 pewnie jezdzisz Mercedeskiem , masz mocny silnik i zapierdalasz na pokaz 140 kmph i jeszcze kurwa ublizasz tym co nie KRADLI i nie stac ich na luksusowe auta

Ktoś coś ci ukradł bo pieprzysz jak paski TVP info

G
Gość
2019-06-18T11:07:29 02:00, Monika:

Proszę rodzinę jadących Renaultem o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806re@popk.pl

2019-06-18T11:38:57 02:00, Gość:

ssssssspierdalaj hieno cmentarna!!!!!!!

2019-06-19T10:12:05 02:00, ave maryja:

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

2019-06-19T16:12:40 02:00, Krystian:

Plebs to twój stary tępy h..u.

Zamilcz PiSdo z moherowego Torunia

K
Krystian
2019-06-18T11:07:29 02:00, Monika:

Proszę rodzinę jadących Renaultem o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806re@popk.pl

2019-06-18T11:38:57 02:00, Gość:

ssssssspierdalaj hieno cmentarna!!!!!!!

2019-06-19T10:12:05 02:00, ave maryja:

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

Plebs to twój stary tępy h..u.

s
smierc chujom z PO
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

a ty zlodzieju chuju pewnie z PO nakradles sie do 2015 pewnie jezdzisz Mercedeskiem , masz mocny silnik i zapierdalasz na pokaz 140 kmph i jeszcze kurwa ublizasz tym co nie KRADLI i nie stac ich na luksusowe auta

a
ave maryja
2019-06-18T11:07:29 02:00, Monika:

Proszę rodzinę jadących Renaultem o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806re@popk.pl

2019-06-18T11:38:57 02:00, Gość:

ssssssspierdalaj hieno cmentarna!!!!!!!

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

j
jaki PIS tacy kierowcy
2019-06-18T20:53:08 02:00, Gość:

Kultury i rozwagi to u kierowcow polskich nigdy nie było, nie ma i nie będzie, polski kierowca myśli tylko osobie, panuje nienawisc hamstwo i znieczulica, i to wszystko jest dzięki naszemu rzadowi

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

t
torun to wiesniaki
2019-06-19T00:08:39 02:00, Kadik:

Gdyby Toruń i Bydgoszcz potrafiły współpracować to byłaby tu już dawno cztero-pasmowa ekspresówka. Codziennie tysiące ludzi jeździ tędy do pracy w obu kierunkach. Tymczasem od dziesięcioleci są kłótnie i tyle z tego mamy.

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

t
torun to PIS
2019-06-18T21:51:56 02:00, Zasmucona.:

Dziś jechałam za audi - kierowca wyprzedzał kilka aut na raz na podwójnej ciągłej w Czarnowie... do tego na przejściu dla pieszych (!!). Teren zabudowany i pasy, ale to dla niego nieistotne.

Codziennie obserwuje takie sytuacje. Często jeden po drugim szarżuje, bo tacy "kierowcy bombowcy, arystokraci szossss" wzajemnie się nakręcają.

Praktycznie nie ma miśków na 80-tce. Efekt? Przynajmniej raz w tygodniu jest poważny wypadek. Często kończący się śmiercią lub pobytem w szpitalu. Chore.

tak jezdzi plebs z wiochy z torunia coz nie maja wielkomiejskich nawykow jazdy z Bydgoszczy

w
wyborca moher z PIS
2019-06-18T13:04:12 02:00, Prawdziwy.stefan:

A mi się zdarzyło że samochód który wyprzedzałem na przerywanej przyspieszył że ledwo co udało mi się zmieścić pomiędzy, a co gorsza groziło to zderzeniem czołowym, bo jak rozpoczynałem manewr, to miałem miejsca aż nadto. Co wtedy robić? Zepchnąć idiotę do rowu?

2019-06-18T20:41:07 02:00, Gość:

Kupić cos co ma pod maską wiecej niz dziesiecioletni najtanszy samochodzik z serii a zagazowanym 1,6 czy tez wolnobieznym dieslem nie podejmowac nawet prob wyprzedzania ciezarowki

2019-06-18T21:37:43 02:00, Gość:

Haha iluż idiotów mnie tak wyprzedza a potem zdziwko

2019-06-18T21:54:31 02:00, Gość:

Tak. Zawsze staram się zwalniać, ale przez to oni chyba myślą, że są "uprzywilejowani". MASAKRA

ten wypadek to wina Tuska

w
wyborca PISd
2019-06-18T17:33:50 02:00, Gość:

To co się dzieje na drodze krajowej nr.80 Toruń - Bydgoszcz to jest dramat....większość kierowców aut osobowych kwalifikuje się na badania psychiatryczne ...brak kompletnie wyobraźni .brak odstępu dzieci spacerują poboczem..szkoły przy trasie .. brak patroli policyjnych...praktycznie ten odcinek drogi nr.80 w 70% to teren zabudowany gdzie średnia prędkość max.70km/h ...jeszcze wiele lat brakuje w Polsce do kultury jazdy na zachodzie np.za zachodnią granicą niemiecki kierowca stosuję się do przepisów gdy jest teren zabudowany ograniczenie 50 to 50 gdy ma ochotę jechać szybciej to autostrady ...pytanie do tych co tak się spieszą ? co się stanie jak 15 min się spóźnisz do celu ? dostaniesz lanie na dupe ? poco ten pośpiech do czego ? do trumny ? Na koniec dodam miejscowość Pędzewo na łuku drogi ciężarówki wyjeżdżają od żwirowni zero znaku ostrzegawczego to jest jak w toto lotku chybił trafił ...czy naprawdę nic nie można z tym zrobić ? to jest gorzej jak w Rosji zero zainteresowania dla bezpieczeństwa ludzi .

2019-06-18T21:55:35 02:00, Gość:

Popieram!!

ten wypadek to wina Tuska

m
moher PIS z Trollunia
2019-06-19T00:08:39 02:00, Kadik:

Gdyby Toruń i Bydgoszcz potrafiły współpracować to byłaby tu już dawno cztero-pasmowa ekspresówka. Codziennie tysiące ludzi jeździ tędy do pracy w obu kierunkach. Tymczasem od dziesięcioleci są kłótnie i tyle z tego mamy.

ten wypadek to wina Tuska

m
moherowa ciota z PIS
2019-06-18T22:49:06 02:00, YY:

Nieoznakowane BMW to jeździ w tę i z powrotem po Al. Jana Pawła II do Stryszka, bo tam najłatwiej ustrzelić frajera, który myśli że to kawałek ekspresówki...

A na 80-tce - ewentualnie jedyny odwieczny patrol stacjonarny w Złej Wsi Wielkiej. Swego czasu chowali się też za budynkiem w Czarnowie, ale już go wyburzyli :-)

A strucle spod herbu CTR szaleją...

2019-06-19T08:44:02 02:00, Gość:

To gdzie radiowozy jeżdżą to sami zwykli policjanci nie mają na to wpływu. To przełożeni nie mają pojęcia gdzie zyznaczyc trasę patrolu radiowozu.

ten wypadek to wina Tuska

G
Gość
2019-06-18T22:49:06 02:00, YY:

Nieoznakowane BMW to jeździ w tę i z powrotem po Al. Jana Pawła II do Stryszka, bo tam najłatwiej ustrzelić frajera, który myśli że to kawałek ekspresówki...

A na 80-tce - ewentualnie jedyny odwieczny patrol stacjonarny w Złej Wsi Wielkiej. Swego czasu chowali się też za budynkiem w Czarnowie, ale już go wyburzyli :-)

A strucle spod herbu CTR szaleją...

To gdzie radiowozy jeżdżą to sami zwykli policjanci nie mają na to wpływu. To przełożeni nie mają pojęcia gdzie zyznaczyc trasę patrolu radiowozu.

G
Gość

Czasami zastanawiam się jakim cudem niektórzy ludzie mają prawa jazdy.Bo to co wyprawia się na drogach to koszmar!!!!!!

Dodaj ogłoszenie