Do programu zgłosiła ich, utrzymując to w tajemnicy, instruktorka Karolina Dąbkowska. Spodobali się jurorom i publiczności. Teraz kolej na finał.
<!** Image 2 align=none alt="Image 159347" sub="Grupa hiphopowa Flexi liczy w sobotę wieczorem na głosy bydgoszczan / Fot. Dariusz Bloch">Spośród 120 zakwalifikowanych do występu na wizji uczestników kolejnej edycji programu telewizyjnego „Mam talent”, jury wybrało finałową czterdziestkę. Wśród najlepszych znalazła się grupa hiphopowa Flexi, która działa przy Szkole Tańca „Bohema” w Bydgoszczy, prowadzonej przez Bogumiłę Ćwiękę-Borowiak. Jest ich dwudziestu, głównie dziewczyny w wieku 16-18 lat, choć nie brakuje dwóch rodzynków płci męskiej.
Mimo że o wyborze wiedzieli dużo wcześniej, z podzieleniem się tą informacją musieli czekać do minionej soboty. Takie były wymagania realizatorów programu.
<!** reklama>W minioną niedzielę do Bydgoszczy przyjechała ekipa TVN, by nakręcić spot przedstawiający grupę Flexi. Miejscem jego realizacji były bydgoskie plenery, między innymi Wyspa Młyńska.
W sobotę Flexi zaprezentuje się ponownie milionowej widowni w pierwszej części finałowej rywalizacji w programie „Mam talent”. Do tego występu starannie tancerze przygotowują się od paru tygodni. Ponieważ o wynikach finału decydować będą telewidzowie w głosowaniu SMS-owym, Flexi ma szansę na wysoką lokatę. Liczymy, że bydgoszczanie zechcą gromadnie wesprzeć swoich tancerzy.
Początek programu w sobotę o godz. 20.00 w TVN.