https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tegoroczna iluminacja świąteczna w Grudziądzu zachęca do spacerów po starówce [zdjęcia]

Piotr Bilski
W Grudziądzu po zmierzchu jest ładnie. Podziwiać można śnieżynki zdobiące latarnie, świetlne ramy, gigantyczne bombki. W centrum miasta zamontowano  90 tysięcy ledowych diod. Ozdobione zostały Rynek, Błonia Nadwiślańskie, ul. Pańska, Kościelna, Sienkiewicza, Ratuszowa, Spichrzowa, Góra Zamkowa. Na Spichrzowej, jak przed rokiem, spotkać można także gadającego renifera. Za stworzenie iluminacji odpowiedzialna była firma Multidekor.
W Grudziądzu po zmierzchu jest ładnie. Podziwiać można śnieżynki zdobiące latarnie, świetlne ramy, gigantyczne bombki. W centrum miasta zamontowano 90 tysięcy ledowych diod. Ozdobione zostały Rynek, Błonia Nadwiślańskie, ul. Pańska, Kościelna, Sienkiewicza, Ratuszowa, Spichrzowa, Góra Zamkowa. Na Spichrzowej, jak przed rokiem, spotkać można także gadającego renifera. Za stworzenie iluminacji odpowiedzialna była firma Multidekor. Fot. Piotr Bilski
W Grudziądzu po zmierzchu jest ładnie. Podziwiać można śnieżynki zdobiące latarnie, świetlne ramy, gigantyczne bombki. W centrum miasta zamontowano 90 tysięcy ledowych diod. Ozdobione zostały Rynek, Błonia Nadwiślańskie, ul. Pańska, Kościelna, Sienkiewicza, Ratuszowa, Spichrzowa, Góra Zamkowa. Na Spichrzowej, jak przed rokiem, spotkać można także gadającego renifera. Za stworzenie iluminacji odpowiedzialna była firma Multidekor.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski