https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Co się będzie działo w weekend?

Mikołaj Romanowski
Święto województwa rozpoczęło się 1 czerwca koncertem Krzysztofa Zalewskiego w grudziądzkiej marinie. Dzień później w Inowrocławiu wystąpiła Katarzyna Skrzynecka. Oficjalne obchody i największe atrakcje zaplanowano jednak na piątek i sobotę (7 i 8 czerwca). Zobacz, co, gdzie i o której będzie się działo przez te dni >>>Organizatorem imprez jest Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski.
Święto województwa rozpoczęło się 1 czerwca koncertem Krzysztofa Zalewskiego w grudziądzkiej marinie. Dzień później w Inowrocławiu wystąpiła Katarzyna Skrzynecka. Oficjalne obchody i największe atrakcje zaplanowano jednak na piątek i sobotę (7 i 8 czerwca). Zobacz, co, gdzie i o której będzie się działo przez te dni >>>Organizatorem imprez jest Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski. arch. Polska Press
Święto województwa rozpoczęło się 1 czerwca koncertem Krzysztofa Zalewskiego w grudziądzkiej marinie. Dzień później w Inowrocławiu wystąpiła Katarzyna Skrzynecka. Oficjalne obchody i największe atrakcje zaplanowano jednak na piątek i sobotę (7 i 8 czerwca). Zobacz, co, gdzie i o której będzie się działo przez te dni.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Województwo o które Bydgoszcz bardzo walczyła !! Jedyne miasteczko które chciało likwidacji Kujawsko Pomorskiego to Toruń !! Bliżej było mu do Gdańska !! Przykre to jest ?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski