https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sąd nad Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Obiekt zostanie rozebrany?

ES
Pałac Kultury i Nauki, który mieści się przy Placu Defilad w Warszawie ciągle budzi wiele emocji. Dla jednych jest symbolem stolicy, nierozerwalnym elementem, inni uważają, że to symbol komunizmu i powinien zostać zburzony. 22 lipca odbędzie się publiczna rozprawa nad Pałacem Kultury i Nauki. Pojawiły się pogłoski, że pałac ma zostać zburzony...zobacz więcej informacji >>>Tak szaleli na drogach w regionie. To cud, że ludzie przeżyli! [wideo - Program Stop Agresji Drogowej]
Pałac Kultury i Nauki, który mieści się przy Placu Defilad w Warszawie ciągle budzi wiele emocji. Dla jednych jest symbolem stolicy, nierozerwalnym elementem, inni uważają, że to symbol komunizmu i powinien zostać zburzony. 22 lipca odbędzie się publiczna rozprawa nad Pałacem Kultury i Nauki. Pojawiły się pogłoski, że pałac ma zostać zburzony...zobacz więcej informacji >>>Tak szaleli na drogach w regionie. To cud, że ludzie przeżyli! [wideo - Program Stop Agresji Drogowej] Sylwia Dąbrowa
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. Budynek, który od ponad 60 lat stoi w stolicy, wciąż budzi wiele kontrowersji. 22 lipca sąd zdecyduje, czy budynek zostanie rozebrany.

Pałac Kultury i Nauki, który mieści się przy Placu Defilad w Warszawie ciągle budzi wiele emocji. Dla jednych jest symbolem stolicy, nierozerwalnym elementem, inni uważają, że to symbol komunizmu i powinien zostać zburzony.

Trwa budowa drogi S5. W sobotę (14 lipca) na budowie w Tryszczynie (gm. Koronowo) spotkaliśmy pracowników m.in. z Ukrainy. Zobacz też: Na trasie budowy S5 znaleźli 4 szkielety żołnierzy polskich, który zginęli w 1939 roku [zdjęcia]

Budowa S5. Zobacz, co wybudowali w Tryszczynie koło Bydgoszc...

22 lipca odbędzie się publiczna rozprawa nad Pałacem Kultury i Nauki. Wydarzenie będzie odzwierciedleniem prawdziwego procesu z udziałem świadków, ławy przysięgłych i sędziego. Całe wydarzenie artystyczne "Sąd nad Pałacem" jest zainspirowane procesami sądowymi, które były kiedyś wytaczane budynkom i przedmiotom. Głównym celem wydarzenia jest rozpoczęcie debaty społecznej na temat funkcji Pałacu.

CWZS Zawisza odmawia SP Zawisza i chce jego wykluczenia!

Dla miłośników Pałacu mamy dobrą wiadomość - nie zostanie zburzony! Pod koniec czerwca ruszyły prace, które mają na celu wyczyszczenie elewacji budynku, który kiedyś był biały. Już widać pierwsze efekty.

Tak szaleli na drogach w regionie. To cud, że ludzie przeżyli! [wideo - Program Stop Agresji Drogowej]

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski