Tego typu informacje działają jak kula śniegowa, a internet co jakiś czas ma do czynienia z nieprawdziwymi newsami o śmierci znanych osób, sportowców, aktorów. W taki sposób uśmiercano już lidera formacji "Ich Troje", Michała Wiśniewskiego, byłego skoczka, Adama Małysza czy aktora Morgana Freemana. 21 lipca 2019 na Facebooku pojawiły się informacje o śmierci Roberta Kubicy.
Takie zdjęcia pojawiły się na Facebooku. Nie wierz w nie i nie klikaj w to na Facebooku!

Nie klikaj w informację o śmierci znanych osób!
Uwaga, uczulamy, by nie klikać w udostępnione wiadomości, zdjęć i filmów pod hasłem "Robert Kubica nie żyje". Jeżeli chcesz znaleźć wiarygodną informację na ten temat, wyszukaj ją w wyszukiwarce Google. Nie klikaj linków do zagnieżdżonych wiadomości, reklam, fałszywych stron-wyszukiwarek lub stron w innych językach, ponieważ może to spowodować dołączenie szkodliwego oprogramowania lub botów.

Robert Kubica nie żyje? To nieprawda! To próba cyber-przestępstwa!
Nie klikaj w żadne elementy informujące o śmierci Roberta Kubicy, bez względu na to, czy są to filmy, zdjęcia, wyskakujące okienka, fałszywe ostrzeżenia antywirusowe, zaproszenia do serwisów społecznościowych czy alerty. Mogą wyglądać wiarygodnie ale zainfekują Twój system lub pozyskają Twoje dane osobowe w celach zarobkowych. Grafiki prowadzą na strony, które mogą zainfekować Twój komputer.
Najpiękniejsze bydgoszczanki z Instagrama [zdjęcia]
Tyle kosztuje seks w Polsce. Zobacz raport firmy Sedlak&Sedlak
