Remis w zasięgu ręki

słac
W czwartej kolejce I ligi piłki nożnej pań Olimpia pokonała w Szczecinie bydgoski zespół. Słabszy dzień miała nasza bramkarka.

Przyjezdne zaczęły od prowadzenia 1:0 i przeważały na boisku. Jednak na dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony fatalny błąd popełniła bramkarka Daria Granowska, która po strzale piłkarki Olimpii wypuściła piłkę z rąk, a ta wpadła do siatki.

<!** reklama>W drugiej części Karolina Pancek podwyższyła wynik na 2:1. - I w tym momencie zaczęły się problemy - powiedział Szymon Kowalik, kierownik drużyny. - Za naszą bramką, niezgodnie z przepisami, rozgrzewały się cztery zawodniczki ze Szczecina, które dekoncentrowały Darię Granowską. Na moje uwagi, że to niezgodne z regulaminem, sędzina główna nie zareagowała, upominając mnie, że źle się zachowuję. A przecież zawodniczki ze Szczecina powinny przebywać za swoją bramką.

Przyjezdne straciły drugą, a na pięć minut przed końcem trzecią bramkę. Poza tym kontuzji uległa Karolina Pancek. - Był to brutalny faul, za który szczecinianka nie otrzymała żółtej kartki - zakończył Kowalik.

I liga kobiet (grupa północna), 4 kolejka: Olimpia KKP Golden Goal 3:2 (1:1). Bramki: Stępień (14), Pancek (51).KKP: Granowska - Daleszczyk, Makowska, Wolska, Sieradzka - Zawodniak (46. Rezler), Arbuz (70. Pawłowska), Balcewicz, Sass - Pancek (73. Gizler), Stępień.

Pozostałe wyniki: Victoria - Poznaniak 1:0, Ostrovia - Medyk II Konin 4:0, Gryf - LUMKS Tuszyn 6:0. Następny mecz KKP Golden Goal rozegra u siebie - 27 września (godz. 13.00) - z Victorią Sianów.(słac)

1. Gryf Szczecin 4 12 20-0
  2. Victoria Sianów 3 9 8-1
  3. Stilon Gorzów 3 6 12-3
  4. LUMKS Tuszyn 4 6 3-9
  5. Medyk II Konin 4 4 2-9
  6. KKP Golden Goal 3 3 6-10
  7. Olimpia Szczecin 3 3 4-8
  8. Ostrovia Ostrówek 4 3 5-12