Przyjechali pod kościół w Murowańcu i zablokowali autobus linii nr 92! [Bydgoszcz - Murowaniec]

jt, sierZaktualizowano 
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE
Autobus linii nr 92 w Murowańcu pod Bydgoszczą został zablokowany przez auta osób, które w niedzielę przyjechały na mszę do Kościoła...

"Uwaga! Linia 92 - zablokowany przejazd w Murowańcu. Brak możliwości przejazdu." - taki komunikat pojawił się na fanpageu Zarządu Dróg i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy ok 11.30.

Jak dowiedzieliśmy się u dyżurnego dyspozytora MZK, powodem blokady są... auta osób, które zaparkowały pod kościołem w Murowańcu (pętla autobusowa znajduje się tuż obok)...

Aktualizacja: ruch został przywrócony, przez jakiś czas można jednak spodziewać się utrudnień...

Bydgoscy mistrzowie parkowania. To potrafią wymyślić!

Otwarcie sezonu motocyklowego 2019 w Bydgoszczy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

S
Sieg

kościelne ameby

K
Kuba
2019-05-12T19:07:25 02:00, Gość:

Witam serdecznie kierowca nie ma gdzie zawrócić a kierowcy osobówek parkują gdzie i jak chcą powinien tam być znak zakaz parkowania ale wystarczy trochę pomyśleć i bez znaku by był przejazd i tyle na temat

Z mysleniem u tzw. kierowcow jest co raz to gorzej. Widac to wszedzie w ruchu drogowym. Najwyrazniej , nie prawo a sila decyduje o ich zachowaniu.

P
Pepe11

Ostatnio byłem na meczu Astorii na parkingu masakra żeby nie iść 200 metrów motłoch parkuje jak popadnie na zakręcie na chidnikach wstyd i chęć użycia śrubokręta

G
Gość
2019-05-12T15:43:10 02:00, Gość:

Witam, umówię się z Panem na dyskretne i tajemne randki. Mam 19 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten serwis : czatkobiet.pl/moniczi

Spierdalaj z tymi ofertami

M
Mieszkaniec
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

Raczej nie widać z daleka na oko czy jest aby przejechać autobusem. Kierowca by musiał iść zobaczyć a może na oko myślał że się przeciśnie jak co tydzień musi to robić no ale pech tym razem nie było tyle miejsca...

G
Gość

Przez jakiś czas była tam niekolizyjna pętla - z najazdem i przystankiem, dosłownie 10m obok parkingu kościoła. Dlaczego drogowcy w pewnym momencie postawili tam wysokie krawężniki i skierowali autobus przez ciasny parking? Pytam serio, jako mieszkaniec!

ś
świadek
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

2019-05-12T21:07:36 02:00, Gość:

a wiesz że o 13.17 też był przejazd zablokowany ? i musiał zawracać w Łochowie ciekawe kto zapłaci za dodatkowe 8 km i opóźnienie 10 minut

kierowca nie decyduje w takich momentach tylko zgłasza przełożonym i to oni decydują. Zrobiono zdjęcia i zabezpieczono monitoring ponadto przyjechały służby z mzk.

G
Gość
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

a wiesz że o 13.17 też był przejazd zablokowany ? i musiał zawracać w Łochowie ciekawe kto zapłaci za dodatkowe 8 km i opóźnienie 10 minut

Q
Quattro

Włóżcie debile prawa jazdy spowrotem do chipsów... Co za ameby umysłowe to brak słów

G
Gość

Witam serdecznie kierowca nie ma gdzie zawrócić a kierowcy osobówek parkują gdzie i jak chcą powinien tam być znak zakaz parkowania ale wystarczy trochę pomyśleć i bez znaku by był przejazd i tyle na temat

G
Gość
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

Raczej celowe działanie kierowcy. Co tydzień jest ten sam problem. W końcu się któryś wkurzył i może w końcu odpowiednie służby zrobią tam porządek.

J
Ja

Murowaniec słoma z butów

H
Hahah

Ci wszyscy co czekali na ten autobus to niech teraz podziękują sąsiadom za płotu na wsi co stawiają te swoje wypasione fury bez rozumu.

G
Gość
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

a to gdzie ma zawrocic 12metrowym autobusem? w miejscu?

G
Gość
2019-05-12T12:25:20 02:00, Gość:

Raczej to wina kierowcy autobusu. Który nie potrafi ocenić sytuacji. Jak widać ze jest problem to nie powinien tam wjeżdżać.

Taki mądry ty jesteś. To patałachy z osobówek myślą, że mogą parkować gdzie popadnie. Nigdy nie prowadziłeś większego pojazdu poza osobówką to widać z daleka.

Dodaj ogłoszenie