MKTG SR - pasek na kartach artykułów
7 z 14
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków obejmuje między innymi:...
fot. Pexels

Praca w Bydgoszczy - stawki powyżej 5000 złotych brutto. Zobacz oferty z PUP [luty 2024]

Specjalista do spraw elektroniki

Zakres obowiązków obejmuje między innymi:
- zapewnienie terminowego wykonania zamówień
- dostarczenie materiałów do oferty handlowej oraz na potrzeby szkoleń wewnętrznych i procesów certyfikacji wyrobów
- wsparcie wydziału techniczno-inwestycyjnego
- doświadczenie w znajdywaniu zamienników komponentów elektronicznych do istniejących urządzeń.
- utrzymywania odpowiednich stanów magazynowych zgodnie z zapotrzebowaniem
- kontakt z klientem

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz TUTAJ