Poznaj najlepszych pracodawców Pomorza i Kujaw!

Dominika Kucharska
Uroczysta gala i rozstrzygnięcie konkurs „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016” za nami. Minioną sobotę przedstawiciele lokalnego biznesu zapamiętają na długo.

Laureaci konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016” nagrodzeni zostali w trzech kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma. Pozakonkursowo Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyznał także wyróżnienie specjalne Koryfeusz Kujawsko-Pomorski.

KORYFEUSZ KUJAWSKO-POMORSKI trafił do Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Sp. k. To specjalne wyróżnienie jest przyznawane przez organizację Pracodawców Pomorza i Kujaw osobom i podmiotom wyznaczającym nowe kierunki myślenia i działania w regionalnej gospodarce.

LAUREACI KONKURSU „PRACODAWCA POMORZA I KUJAW”2016

Kapituła konkursu wyłoniła najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągających sukcesy ekonomiczne.

 Kategoria - Średni i Duży Przedsiębiorca

Wyróżnienie za ciągłe rozwijanie nowych produktów i standardów działania poświadczone międzynarodowymi certyfikatami otrzymały Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.. Dyplom odebrał Członek Zarządu Piotr Kufel.

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016” w kategorii Średni i Duży Przedsiębiorca ex aeqo otrzymały dwa przedsiębiorstwa:
- za konsekwentne budowanie zespołu działającego w oparciu o wysoką jakość, innowacyjność, ciągłe doskonalenie i dbałość o środowisko naturalne – Hanplast Sp. z o.o. (dyplom i statuetkę odebrał Prezes Zarządu Aleksander Majchrowicz);

- za utrzymywanie ponadprzeciętnych warunków pracy i szczególną dbałość o pozytywną atmosferę w zatrudnionym zespole - Mentor SA (dyplom i statuetkę odebrał Wiceprezes Zarządu Sławomir Kuffel).

Kategoria: Mikro i Mały Przedsiębiorca

Wyróżnienie za włączanie własnej kadry w działania kooperacyjne w skali świata, pozwalające wykorzystać potencjał polskiej myśli technicznej otrzymał Zakład Energoelektroniki TWERD Michał Twerd.

Wyróżnienie za strategiczne rozwijanie potencjału spółki i zatrudnionej kadry w oparciu o nowoczesne technologie w sektorze IT otrzymała spółka Soft Blue SA. Dyplom odebrał Prokurent Tomasz Kierul.

Wyróżnienie za dynamiczny rozwój sprzedaży i nowych miejsc pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki otrzymała firma ENPIRE Łukasz Wojciechowski. Dyplom odebrał właściciel Łukasz Wojciechowski.

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016” w kategorii Mikro i Mały Przedsiębiorca, za prowadzenie od 30 lat odpowiedzialnego i stabilnego biznesu opartego o polski kapitał, inwestycje w zasoby ludzkie i innowacje otrzymała firma Polmass SA. Dyplom i statuetkę odebrał Prezes Zarządu Zbigniew Kotlęga.

Kategoria: Innowacyjna Firma

Wyróżnienie za prowadzenie na szeroką skalę innowacyjnych projektów w obszarze bezzałogowych systemów powietrznych, w kooperacji z partnerami biznesowymi i naukowymi, otrzymały Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 SA. Dyplom odebrał Dyrektor Techniczny Waldemar Topol.

Wyróżnienie za biznesowe wykorzystanie osiągnięć naukowych w branży biotechnologicznej opierające się o własne patenty otrzymała firma INSTYTUT GENETYKI SĄDOWEJ Jolanta Powierska-Czarny.

Tytuł „Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2016” w kategorii Innowacyjna Firma za konsekwentne wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów oraz dbałość o przepływ wiedzy technicznej wewnątrz organizacji i w relacjach z partnerami zewnętrznymi otrzymała firma Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA. Dyplom i statuetkę odebrał Wicepezes Zarządu Robert Świechowicz.

Nowe składki ZUS dla firm

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie