https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar kamienicy przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Mamy zdjęcia

Wojciech Pierzchalski
Pożar kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy
Pożar kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy Komenda Miejska PSP Bydgoszcz
Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej. Z powodu akcji gaśniczej wstrzymano ruch w kierunku Trasy Uniwersyteckiej, policja organizowała objazdy. O godzinie 17:25 ruch drogowy na ul. Jagiellońskiej został wznowiony.

Zobacz wideo: Ukrainki posprzątały ogród zoologiczny w Bydgoszczy

od 16 lat

Strażacy zgłoszenie o pożarze dachu kamienicy przy Jagiellońskiej 63 odebrali we wtorek (21 czerwca) o 15:35. Na miejscu działa pięć zastępów z jednostek ratowniczo-gaśniczych nr 1 i 3 oraz Szkoły Podoficerskiej PSP.

- Cztery osoby zostały ewakuowane, nie mamy informacji o poszkodowanych - mówi st. kpt. Karol Smarz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Z uwagi na trwającą akcję, ul. Jagiellońska w kierunku Trasy Uniwersyteckiej, pomiędzy Wyspiańskiego a Ogińskiego, była zablokowana. O godzinie 17.25 policja przywróciła ruch na ul. Jagiellońskiej, ale utrudnienia trwały do wieczora.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski