https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polonii Bydgoszcz ubył jeden rywal

marc
Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:2 (1:2)Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:2 (1:2)
Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:2 (1:2)Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:2 (1:2) Dariusz Bloch
W najbliższy weekend rozpoczną się rozgrywki w niższych ligach piłki nożnej w regionie. W czwartek jeden rywal ubył piątoligowej Polonii Bydgoszcz. Z rozgrywek wycofały się rezerwy Olimpii Grudziądz.

Grudziądzanie na inaugurację mieli podejmować Tor Laskowice. Do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło jednak pismo o rezygnacji z uczestnictwa w rundzie wiosennej.

Dodajmy, że na półmetku Olimpia II zajmowała wysokie szóste miejsce z dorobkiem 28 punktów.

- Dysponujemy w tym roku mniejszymi środkami, a poza tym wolimy te pieniądze przeznaczyć na młodzież - usłyszeliśmy w grudziądzkim klubie.

Być może również inny bydgoski klub - BKS - będzie miał jednego przeciwnika mniej w A klasie (grupa I). Najbliższy rywal Budowlanych - KS Kawle do czwartku nie przesłał daty i miejsca rozegrania pierwszego meczu, a to prawdopodobnie oznacza, że nie dojdzie on do skutku.

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski