"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie...

"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie online, emisja poniedziałek 18.03]

online, źródło: telemagazyn.pl

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie online, emisja poniedziałek 18.03]

"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie online, emisja poniedziałek 18.03] ©telemagazyn

"Odwróceni - ojcowie i córki" to serial, który pojawił się w wiosennej ramówce stacji TVN. Serial, który po kilku latach przerwy wrócił na ekrany będzie można oglądać w poniedziałki. O czym jest serial "Odwróceni - ojcowie i córki"? Sprawdź, o której godzinie będzie emitowany serial. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu? Emisja odcinka w poniedziałek, 18 marca.
"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie online, emisja poniedziałek 18.03]

"Odwróceni - ojcowie i córki" odcinek 4 [streszczenie online, emisja poniedziałek 18.03] ©telemagazyn

Streszczenie odcinka 4 - "Odwróceni - ojcowie i córki"


Blacha (Robert Więckiewicz) zostaje zatrzymany za zabójstwo Kowala (Andrzej Grabowski). Prokurator Gołąbek (Olaf Lubaszenko) jest przekonany o winie Blachy. Blacha ma alibi, ale nie może go ujawnić ze względu na Mirę (Małgorzata Foremniak). Cyga (Wojciech Zieliński) uważa natomiast, że Kowala zabił Mnich (Andrzej Zieliński). Mówi mu to prosto w oczy.
W rewanżu Mnich przekazuje Cydze informację, która nim wstrząsa. Prokurator Gołąbek nie odpuszcza Blasze, przesłuchuje jego byłą żonę Mirę i obecną żonę Pati (Małgorzata Mikołajczak), wzywając je do prokuratury na tę samą godzinę. Usprawiedliwia się błędem sekretarki.

Program telewizyjny na dziś


"Odwróceni - ojcowie i córki" - streszczenie odcinka 4


Kasia (Eliza Rycembel), za radą swojego promotora, który zgodził się być adwokatem Blachy, wyjeżdża z Danielem (Tomasz Ziętek) na Mazury. Tam czekają na nich Marek (Marcel Sabat) i Karol (Bartosz Gelner). Lidka (Joanna Balasz) i Lato (Tomasz Schuchardt) prowadzą śledztwo w sprawie Kowala - technik policyjny, który potwierdził, że Kowala zabito z broni Blachy, mówi im, że wciąż coś się w tej sprawie nie zgadza, lecz nie potrafi wyjaśnić co. Lidka i Lato odkrywają, co robił Blacha w czasie zabójstwa Kowala. Laura (Anna Dereszowska) w sprawach biznesowych wysyła Cygę do Krakowa.


Miss Eco International to konkurs piękności, w którym uczestniczą przedstawicielki różnych kultur i społeczności z całego świata. Ideą konkursu jest

Agata Chrośniak z Białych Błot w finale konkursu Miss Eco International! [zdjęcia]

20

Fot. materiały organizatora konkursu Miss Eco International
"Odwróceni" - kiedy będzie można oglądać?


Serial "Odwróceni - ojcowie i córki" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30 na antenie stacji TVN. Powtórki serialu będzie można zobaczyć w piątki o godz. 00:20. Pierwszy i drugi sezon serialu można również oglądać na platformie player.pl. Serial "Odwróceni - ojcowie i córki" to kontynuacja serialu z 2007 roku, który został bardzo dobrze odebrany przez widzów. Pierwszy odcinek drugiego sezonu zostanie wyemitowany 25 lutego.

Obsada - "Odwróceni - ojcowie i córki"


w kontynuacji serialu będziemy mogli zobaczyć: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.

Zwiastun serialu "Odwróceni - ojcowie i córki"

Komentarze

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo