https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Niewybuch znaleziony przy brzegu Drwęcy w Brodnicy

Wojciech Mąka
KPP Brodnica
Niewybuch najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej został ujawniony przez spacerowicza w centrum Brodnicy, przy brzegu Drwęcy. Policjanci zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu wojskowych saperów.

W miniony weekend dyżurny brodnickiej Policji otrzymał informację, że w Brodnicy przy ul. Tylnej, przy brzegu Drwęcy przypadkowy przechodzień znalazł granat prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej.

Dyżurny natychmiast na miejsce wysłał patrol policjantów, którzy potwierdzili zgłoszenie. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu saperów, a następnie przekazali znalezisko żołnierzom z Chełmna.

Policjanci przypominają, że niewybuchy są bardzo niebezpieczne. Wydobywanie ich lub przemieszczanie grozi kalectwem, a nawet śmiercią. W każdym przypadku ujawnienia przedmiotu przypominającego niewybuch należy natychmiast skontaktować się z najbliższą jednostką policji. Nie wolno dotykać niebezpiecznego znaleziska.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski