Nerwowa wygrana Artego [ZDJĘCIA KIBICÓW + MECZ]

Artego Bydgoszcz wygrało w niedzielę we własnej hali z Sunreef Yachts Politechniką Gdańską 78:70 w meczu 16. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Nasze panie ostatnio nie zachwycały i bydgoscy kibice, choć rywal nie był wymagający, z duszą na ramieniu oczekiwali niedzielnych wydarzeń w „Artego Arenie”. Jak się okazało, nerwy były uzasadnione. Do przerwy bydgoszczanki zdawały się kontrolować wydarzenia na parkiecie (prowadziły 10 oczkami). Po zmianie stron coś się jednak zacięło. Rywalki w III kwarcie zbliżyły się na punkt i do końcowej syreny nie było wiadomo, kto wygra. Ostatecznie skończyło się triumfem podopiecznych trenera Herkta, ale nerwów było sporo.ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU "ARTEGO ARENY" >>>Arkadiusz Wojtasiewicz
Artego Bydgoszcz wygrało w niedzielę we własnej hali z Sunreef Yachts Politechniką Gdańską 78:70 w meczu 16. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Nasze panie ostatnio nie zachwycały i bydgoscy kibice, choć rywal nie był wymagający, z duszą na ramieniu oczekiwali niedzielnych wydarzeń w „Artego Arenie”. Jak się okazało, nerwy były uzasadnione. Do przerwy bydgoszczanki zdawały się kontrolować wydarzenia na parkiecie (prowadziły 10 oczkami). Po zmianie stron coś się jednak zacięło. Rywalki w III kwarcie zbliżyły się na punkt i do końcowej syreny nie było wiadomo, kto wygra. Ostatecznie skończyło się triumfem podopiecznych trenera Herkta, ale nerwów było sporo. ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU "ARTEGO ARENY" >>>