Miniżużlowcy Polonii ze srebrnym medalem par!

Redakcja
Na drugim stopniu podium klasyfikacji końcowej, od lewej: Michał Gruchalski, Kacper Łobodziński i Szymon Frątczak Tomasz Łobodziński
Na torze w Gdańsku odbyła się ostatnia runda Pucharu Polski Par Klubowych w klasie 80-125 centymetrów sześciennych.

Zawody wygrał Unibax Toruń II - 21 pkt: Marcin Turowski - 14 (3,3,3,2,3) i Adrian Bułanowski - 7 (2,d,2,1,2).

Drugie miejsce w Gdańsku ex aequo zajęły ekipy GUKS Speedway Wawrów I oraz UŚKS Speedway Częstochowa (po 17 pkt). W tej ostatniej drużynie - na zasadzie wypożyczenia - startowali dwaj bydgoscy miniżużlowcy.

Michał Gruchalski z Częstochowy zdobył w sobotę 13 pkt, a Szymon Frątczak i Kacper Łobodziński z BTŻ Polonia dorzucili – odpowiednio - 2 (1, -, 0, -, 1) oraz 2 (2, 0).

W klasyfikacji końcowej Gruchalski, Frątczak i Łobodziński zajęli 2. miejsce. Złoto dla Wawrowa.