Miniżużlowcy Polonii na podium drużynowych mistrzostw Polski!

Krzysztof Wypijewski

BTŻ Polonia zajęła drugie miejsce w ostatnim turnieju eliminacyjnym drużynowych mistrzostw Polski, który odbył się w Częstochowie i stanęła na najniższym stopniu podium klasyfikacji generalnej.

<!** reklama>Polonia po raz pierwszy w historii wystawiła ekipę w zmaganiach drużynowych i od razu sięgnęła po medal.

Punkty: Patryk Sitarek 12, Patryk Rydlewski 11, Damian Stalkowski 5, rez. Marcin Sitarek nie startował.

Trenerem polonistów jest Jacek Woźniak.

Wygrał Wawrów, który sięgnął po złoto. Srebro dla Unibaksu Toruń (w Częstochowie "Anioły" zajęły 3. lokatę).

4. miejsce zajęła Częstochowa, a ostatnie Lotos Gdańsk. <!** Image 2 align=none alt="Image 220711" sub="Stoją od lewej: Marcin Sitarek, Patryk Sitarek, Patryk Rydlewski, Damian Stalkowski i trener Jacek Woźniak [Fot. Jarosław Pabijan]">