ŁKS Commercecon Łódź - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Dominacja liderek

z
Tomasz Czachorowski
Z liderem rozgrywek zmierzyły się w poniedziałek siatkarki OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Bez powodzenia.

Bydgoskie siatkarki nieźle zaczęły ligowy sezon. Wygrały dwa domowe spotkania (z ekipami z Tarnowa i Radomia), uległy wyżej notowanym rywalkom z Rzeszowa.

W 4. kolejce OnlyBio Pałac Bydgoszcz mierzył się z niepokonaną w pierwszych trzech rundach ekipą ŁKS Commercecon. Łodzianki były zdecydowanymi faworytkami tego, i potwierdziły na boisku. Pierwszy set przebiegał pod dyktando gospodyń, które dominowały w każdym elemencie i zakończyły tę partię z wysoką przewagą. Niemal identyczny przebieg miała druga odsłona. W trzecim secie siatkarki Pałacu wyszły nawet prowadzenie (6:4, 7:5), ale rywalki nie pozwoliły im się z tego cieszyć za długo i zakończyły mecz, wygrywając 3:0 (25:14,25:13, 25:20).

Inne wyniki 4. rundy Tauron Ligi: Chemik - PWSZ 3:0 (25:18, 25:16, 25:19), Radomka - #Volley 3:0 (25:17, 25:19, 25:18), UNI - Budowlani 2:3 (22:25, 16:25, 25:20, 25:23, 12:15). 22.11: BKS - Developress.