Lech Wałęsa odwiedzi Bydgoszcz. Posadzi dąb i spotka się z mieszkańcami

ES-O, źródło: bydgoszcz.plZaktualizowano 
Lech Wałęsa odwiedzi Bydgoszcz. Spotka się z mieszkańcami i studentami
Lech Wałęsa odwiedzi Bydgoszcz. Spotka się z mieszkańcami i studentami Przemyslaw Swiderski
Jak podaje Urząd Miasta w najbliższy czwartek, 16 maja były prezydent Polski przyjedzie do Bydgoszczy na zaproszenie Miasta. Posadzi dąb w Bydgoskim Poczcie Dębów Honorowych i spotka się z mieszkańcami i studentami.

Wizyta Lecha Wałęsy w Bydgoszczy rozpocznie się od zasadzenia pamiątkowego dębu w Bydgoskim Poczcie Dębów Honorowych (al. Ossolińskich). Następnie były prezydent spotka się z mieszkańcami i studentami w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3) – początek o godzinie 14:00. Wydarzenie jest częścią obchodów Bydgoskiego Roku Wolności, wpisuje się też w 30. rocznicę obrad Okrągłego Stołu.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Początek o godzinie 14:00.

Flash Info - najciekawsze i najważniejsze wydarzenia z regionu

Wideo

Materiał oryginalny: Lech Wałęsa odwiedzi Bydgoszcz. Posadzi dąb i spotka się z mieszkańcami - Express Bydgoski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
k
katolik
2019-05-15T00:57:13 02:00, Marko:

Witam, mam świetny pomysł jak nazwać dąb, który ma osobiście posadzić były Prezydent Lech W. (ps. B...) w naszym mieście, a niech ludzie po wsze czasy wiedzą, z kim mieli do czynienia... brawo. Nawet w tym przypadku jestem za...(choć tak na prawdę przeciw sic !)

Za 1000 lat...również dąb będzie o tym wszystkim przypominał ...ku przestrodze...ale to już będzie zupełnie inna historia...

Mysle jako katolik z XXI wieku ze najwyzszy czas zniesc celibat. Czas przestac wierzyc w jakies grzechy czy robic kult swietych- nie ma czegos takiego jak grzech, a swieci to postacie wymyslone. Nasi ksieza powinni miec prawo do malzenstwa lub zwiazkow partnerskich homoseksualnego i heteroseksualnego. Bog nie potrzebuje wogle ani ksiezy, ani papieza ani świątyń. Bog chce byc tylko w naszych sercach. Bog potrzebuje zeby jego dzieci Boze mialy udane zycie seksualne i czuly sie szczesliwe i kochane niewazne w jakim zwiazku sa. Aborcja i eutanazja powinni byc zalegalizowane bo to sa prawa kazdego wierzacego czlowieka. Predzej czy pozniej kosciol i tak bedzie zmuszony przyjac te przykazania nowoczesnych katolikow, lepiej zeby zrobil to teraz niz jak juz prawie wszyscy sie od niego odwroca i koscioly beda juz calkiem puste.

zgłoś
k
koko chanel
2019-05-15T09:33:33 02:00, Slick:

Do a,e,obiektywny,super.Po wieloma nickami odpowiadasz na posty.Twój styl wypowiedzi i inwektyw jest tak niepodrabialny / czytaj prymitywny/ że nie sposób się pomylić.Musisz mieć dużo czasu,szkoda klawiatury na polemiki z tobą.

jak sie nie ma argumentow ty PISowski skunksie to trudno oczekiwac polemiki- a teraz marsz do kruchty robic loda ksiedza bo ksiadz pleban ma akurat wzwod i musi trzyskac sperma zeby cie poblogoslawic w imie PISu i brzozy smolenskiej

zgłoś
j
ja

Proszę tylko nie to

zgłoś
G
Gość
2019-05-15T00:57:13 02:00, Marko:

Witam, mam świetny pomysł jak nazwać dąb, który ma osobiście posadzić były Prezydent Lech W. (ps. B...) w naszym mieście, a niech ludzie po wsze czasy wiedzą, z kim mieli do czynienia... brawo. Nawet w tym przypadku jestem za...(choć tak na prawdę przeciw sic !)

Za 1000 lat...również dąb będzie o tym wszystkim przypominał ...ku przestrodze...ale to już będzie zupełnie inna historia...

2019-05-15T07:03:16 02:00, a:

jak kaczynski przyjedzie i zasadzi dab to nazwiemy go TW Balbina

Na TW trzeba sobie zapracować albo, co najmniej na liście TW być, ale to trzeba wpierw ...wiedzieć, dopiero później bzdury ze złości własnej pisać...

zgłoś
S
Slick

Do a,e,obiektywny,super.Po wieloma nickami odpowiadasz na posty.Twój styl wypowiedzi i inwektyw jest tak niepodrabialny / czytaj prymitywny/ że nie sposób się pomylić.Musisz mieć dużo czasu,szkoda klawiatury na polemiki z tobą.

zgłoś
a
a
2019-05-14T13:11:06 02:00, Gość:

Czy Bydgoszczanie są tak "maluczcy" aby zniżyć się do poziomu tego prostego człowieka.

2019-05-14T13:25:52 02:00, niech zyje Walesa:

wolimy Walese bohatera naszych czasow niz wasz smierdzacy pedofilski PISowski kler na czele z kurduplem prezesem

2019-05-14T13:35:52 02:00, Gość:

Ha Ha, ale naiwnisk, bolek to zdrajca i antybohater przecież

Walesa to zaden zdrajca to bohater tylko PISiory tak mysla

zgłoś
s
super
2019-05-14T21:27:24 02:00, Taxi:

No jeszcze Jego mi tu brakuje do kompletu. Wspaniały pomysł władz miasta.

lepszy on niz kurdupel prezes a Bruski nigdy nie zaprosi te zlodziejskiego dewelopera wiezowcow do Bydgoszczy

zgłoś
o
obiektywny
2019-05-14T13:43:37 02:00, Gość:

Witamy wielkiego Bolka w naszym mieście.Człowieka który w pojedynkę zniszczył Związek Radziecki.Jego myśli ,niczym myśli Mao i Kim Dzong Una powinny być wydane drukiem.

lepszy on niz kurdupel z PISu czlowiek ktory doprowadzil do smieci swego wlasnego brata zeby zbic na tym kapital polityczny

zgłoś
a
a
2019-05-14T15:04:05 02:00, ...:

POGONIMY CIĘ CZOPKU KOMUSZY

pogonimy kaczysnkiego i biskupa tyrawe a Lech Walesa jest wybiitny

zgłoś
e
e
2019-05-14T19:39:56 02:00, Gość:

Tylko nie w koszulce KONSTYTUCJA .

Tak konstytucja jest super a PIS jest okropny.

zgłoś
a
a
2019-05-14T17:10:29 02:00, Polak:

Jak nisko upadł Bolek.. a Ci którzy go zapraszają przedstawiają ten sam sbecki poziom i powiązani są z komunistami którzy kiedyś Polakom strzelali w tył głowy w ubeckich kazamatach

a wy z PISu powiazani jestescie z klerem co molestuje dzieci na plebaniach

zgłoś
a
a
2019-05-15T00:57:13 02:00, Marko:

Witam, mam świetny pomysł jak nazwać dąb, który ma osobiście posadzić były Prezydent Lech W. (ps. B...) w naszym mieście, a niech ludzie po wsze czasy wiedzą, z kim mieli do czynienia... brawo. Nawet w tym przypadku jestem za...(choć tak na prawdę przeciw sic !)

Za 1000 lat...również dąb będzie o tym wszystkim przypominał ...ku przestrodze...ale to już będzie zupełnie inna historia...

jak kaczynski przyjedzie i zasadzi dab to nazwiemy go TW Balbina

zgłoś
M
Marko

Witam, mam świetny pomysł jak nazwać dąb, który ma osobiście posadzić były Prezydent Lech W. (ps. B...) w naszym mieście, a niech ludzie po wsze czasy wiedzą, z kim mieli do czynienia... brawo. Nawet w tym przypadku jestem za...(choć tak na prawdę przeciw sic !)

Za 1000 lat...również dąb będzie o tym wszystkim przypominał ...ku przestrodze...ale to już będzie zupełnie inna historia...

zgłoś
T
Taxi

No jeszcze Jego mi tu brakuje do kompletu. Wspaniały pomysł władz miasta.

zgłoś
G
Gość

Tylko nie w koszulce KONSTYTUCJA .

zgłoś
Dodaj ogłoszenie