Kolejny trudny mecz Transferu [TRANSMISJA]

Redakcja
Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 Dariusz Bloch
Po dwóch dniach przerwy siatkarze rozegrają mecze 10. kolejki. Transfer czeka bardzo ciężki bój w Rzeszowie.

Asseco Resovia nie doznała jeszcze w tym sezonie porażki. Razem ze Skrą Bełchatów jest na czele rozgrywek. Jedyny wyrównany mecz rzeszowianie stoczyli z Jastrzębskim Węglem (3:2). A w minioną środę pokonali na wyjeździe Kielce 3:1, wygrywając pierwszego seta do 13... MVP tego meczu został Dawid Konarski. W kadrze są też inni świetni gracze: Drzyzga, Nowakowski, Buszek, Penczew.

- Trzeba uważać na każdego zawodnika Resovii, oni mogą wymieniać się na każdej pozycji - przypomina statystyk bydgoskiej drużyny Robert Kaźmierczak.