KKP w 1/8 Pucharu Polski! Obroniony i strzelony karny [WIDEO]

Monika Kaźmierczak z numerem 48 na koszulce
Monika Kaźmierczak z numerem 48 na koszulce Arkadiusz Wojtasiewicz
Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz wyeliminował w 1/16 finału Stomilanki Olsztyn

W regulaminowym czasie gry było 1:1 (bydgoszczanki zdobyły wyrównującą bramkę, grając w osłabieniu). W konkursie rzutów karnych nasze panie wygrały 4:3.

TAK BRONI PATRYCJA URBAŃSKA Z KKP:

ZOBACZ DECYDUJĄCY STRZAŁ Z 11. METRÓW MONIKI KAŹMIERCZAK:

TUTAJ FOTORELACJA Z MECZU:

Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz pokonał na własnym boisku po rzutach karnych Stomilanki Olsztyn i awansował do 1/8 Pucharu Polski. Miejscowe przegrywały od 43. minuty 0:1; na domiar złego, w 75. minucie boisko musiała opuścić Agata Stępień (druga żółta kartka). Mimo gry w osłabieniu, nasze panie doprowadziły do wyrównania (Daria Gugała w 80.). W konkursie jedenastek lepsze (4:3) okazały się bydgoszczanki (Makowska, Lewandowska, Vilkofsky, Kaźmierczak, nie trafiła Wierzbowska). Wielkie brawa dla Patrycji Urbańskiej, która wybroniła dwa rzuty karne! Podopieczne Adama Górala zrewanżowały się tym samym Stomilankom za niedzielną porażkę 2:3 w meczu I ligi. W 1/8 PP dziewczyny z KKP zagrają u siebie z ekstraligową Olimpią Szczecin (28 listopada). A już w niedzielę kolejny mecz I ligi - u siebie z Akademią Piłkarską LG Gdańsk (godz. 16.00). Zobacz zdjęcia ze środowego spotkania KKP - Stomilanki >>>