KKP Bydgoszcz żegna się powoli z ekstraligą!

marc
KKP Bydgoszcz 1:2 AZS WrocławKKP Bydgoszcz 1:2 AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz 1:2 AZS WrocławKKP Bydgoszcz 1:2 AZS Wrocław Filip Kowalkowski
Zamiast wygrywać, przegrywają mecz za meczem i o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej mogą już tylko pomarzyć. Zespół KKP Bydgoszcz przegrał w sobotę na wyjeździe z GOSiR Piaseczno 0:1 (0:0), tracąc bramkę w 55 minucie spotkania.

Nasze piłkarki jak zwykle były nieskuteczne. To był w ich wykonaniu festiwal niewykorzystanych sytuacji. Sama Magdalena Kałuzińska miała dwie stuprocentowe okazje do zdobycia bramki. W 77 minucie po podaniu Ilony Raczkowskiej strzeliła obok słupka. Raczkowska też miała dobrą sytuację w 17 minucie, lecz jej strzał obroniła bramkarka.

Na domiar złego, przed meczem na rozgrzewce kontuzji (mięsień dwugłowy) nabawiła się Joanna Daleszczyk i musiała w jej miejsce wejść Joanna Dudek.

GOSiR Piaseczno - KKP Bydgoszcz 1:0 (0:0)

KKP: Rosińska - Pawłowska, Lewandowska, Kaźmierczak, Dudek (82. Siwek) - Raczkowska, Łuczak (60. Okoniewska - powrót po długiej przerwie spowodowanej kontuzją), Wawer, Ossowska, Kałuzińska - Sobczyk (60. Pancek).