KKP wygrał, a kolejnego rywala szuka przez telefon

KKP Bydgoszcz przygotowuje się do sezonu grając mecze kontrolne. Na boisku nie zobaczymy już Joanny Daleszczyk (nr 2) i Anny Pawłowskiej (nr 10). Tomasz Czachorowski
Piłkarki KKP Bydgoszcz w meczu kontrolnym na własnym boisku przy ul. Słowiańskiej wygrały z Błękitnymi Stargard 3:0.

W meczach ligowych w poprzednim sezonie KKP zremisował z Błękitnymi 1:1 i zwyciężył 1:0.

W meczu sparingowym już w 2 minucie bliska szczęścia była Magdalena Kałuzińska, która po dośrodkowaniu Edyty Sobczyk nieznacznie chybiła z bliskiej odległości. W 15 minucie przytomnie w polu karnym zachowała się Sobczyk.

Potem niewiele zabrakło m.in. uderzającej dwukrotnie z dystansu Karolinie Pancek (za każdym razem dobrze interweniowała bramkarka) czy Ilonie Raczkowskiej. W 58 minucie gospodynie podwyższyły prowadzenie po efektownej bramce bezpośrednio z rzutu rożnego (!) Moniki Kaźmierczak. Wynik ustaliła w 75 minucie Anna Lewandowska, która po dośrodkowaniu Kaźmierczak popisała się celnym uderzeniem głową.

Dodajmy, że ze względu na wąską kadrę oraz kontuzję odniesioną w trakcie spotkania, rywalki przez większość meczu grały w 10-osobowym składzie.

Samanta Wolna z Polonia Bydgoszcz Umbrella Girls została wybrana najładniejszą podprowadzającą Nice 1. Ligi Żużlowej. Co istotne, obroniła trofeum sprzed roku! Konkurs ponownie zorganizowali twórcy facebookowego profilu Najpiękniejsze Żużlowe Fanki. W nagrodę Samanta Wolna weźmie udział w sesji zdjęciowej do Miss Speedway Calendar 2018. Trzeba przyznać, że Miss I ligi robi wrażenie. Zobacz zdjęcia >>>

Polonia ma najpiękniejszą podprowadzającą [ZDJĘCIA]

KKP Bydgoszcz – Błękitne Stargard 3:0 (1:0).

Bramki: Sobczyk (15), Kaźmierczak (58-bezpośrednio z rogu), Lewandowska (75-głową).

KKP: Rosińska – Sieradzka, Kaźmierczak, Wierzbowska, Andrzejewska – Sobczyk, Pancek, Gugała, Kałuzińska – Lewandowska, Raczkowska.

Na zmiany wchodziły: Krychowiak, Zielińska, Pater, Łukasik.

Bydgoski zespół do nowego I-ligowego sezonu przygotowuje się już bez dwóch podstawowych zawodniczek, Anny Pawłowskiej i Joanny Daleszczyk, które postanowiły zakończyć kariery.

I zespół KKP Bydgoszcz ma problem ze znalezieniem sparingpartnera na najbliższy weekend, 19/20.08.2017. Pisze o tym na Facebooku: "Tylko drużyny kobiece wchodzą w grę. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 602756308".