MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Białe Błota...
fot. 123rf.com

Jest praca w podbydgoskich gminach [OFERTY]

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Białe Błota
Zakres obowiązków: montowanie produktów, testowanie produktów, pakowanie gotowych produktów. Praca w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 25.09.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
Wymagania: zdolności manualne, motywacja do pracy, zaangażowanie
Kontakt: CV należy przesłać na adres e-mail: [email protected]

Zobacz również

Inwestycje w Łodzi. Modernizacja boisk ŁKS-u za ponad 7 milionów

Nowe ulice w Ostrowcu: Księcia Janusza Ostrogskiego i Stanisława Saskiego

Polecamy

Nadchodzi burza? Ten prosty trik pomoże ci określić odległość do ulewy

Tak będą wyglądały nowe parkomaty w Bydgoszczy. Trwa produkcja urządzeń

Latem taki obiad to marzenie. Rozsmakuj się w pierogach z borówkami

HIT DNIA