MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Brzoza...
fot. 123rf.com

Jest praca w podbydgoskich gminach [OFERTY]

KASJER - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Brzoza
Zakres obowiązków: wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej. Praca w godz od 6:00 do 14:30; od 14:30 do 23:00
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Kontakt: tel. 797 354 384 lub e-mail: [email protected]

Zobacz również

Siła kobiecości w gminie Kościerzyna! Warsztaty dla pań dały szansę na zmiany

Rafał Malicki, twórca klubowych znaków: Herb powinien zawierać opowieść

Polecamy

Rejestracja w Netflix bez tajemnic – co warto wiedzieć?

Matura ustna z polskiego na 0 punktów? To możliwe!

Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. Psy to przyjaciele i terapeuci