https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jak ciężarówka zakorkowała centrum Inowrocławia

Awaria naczepy przyczyniła się do zakorkowania wczoraj przed południem ruchu na ulicy Laubitza. Nie mogły w nią wjechać auta wyjeżdżające z ronda „Solidarności”.

Awaria naczepy przyczyniła się do zakorkowania wczoraj przed południem ruchu na ulicy Laubitza. Nie mogły w nią wjechać auta wyjeżdżające z ronda „Solidarności”.

<!** Image 2 alt="Image 163929" sub="Fot. Jarosław Hejenkowski">- Urwała się jakaś śruba i wstrzymano ruch, żeby naczepę przesunąć na bok - informuje aspirant Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

<!** reklama>Droga krajowa w tym miejscu była zatarasowana przez ponad pół godziny, bowiem naczepa ciężarówki „złamała” się tak, że zablokowała obydwa pasy. Dopiero wypięcie naczepy z ciągnika pozwoliło opanować sytuację.

Akcji na drodze przyglądało się spora grupa mieszkańców, którzy zastanawiali się, jak mogło dojść do zdarzenia.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski