II liga hokeja na lodzie: BKS Bydgoszcz - Mad Dogs Sopot. Mecz na Torbydzie [zdjęcia, wideo]

Dariusz Bloch
W niedzielę, 14 stycznia 2018 roku odbył się pierwszy ligowy mecz hokeja w Bydgoszczy po 18 latach przerwy. Na bydgoskim Torbydzie grały drużyny II ligi Grupy północnej: BKS Bydgoszcz - Mad Dogs Sopot. Podczas meczu kibice byli świadkami wielkich emocji. Mecz zakończył się wynikiem 6:7 a walka trwała do samego końca. Nasza drużyna w końcówce wycofała bramkarza, ale nie udało się wyrównać. Mimo przegranej BKS pozostaje liderem tabeli.➤➤ Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!Wideo: BKS Bydgoszcz - Mad Dogs Sopot. Dariusz Bloch
Pierwszy ligowy mecz hokeja w Bydgoszczy po 18 latach przerwy. Na bydgoskim Torbydzie odbył się mecz II ligi Grupy północnej: BKS Bydgoszcz - Mad Dogs Sopot. Podczas meczu kibice byli świadkami wielkich emocji. Mecz zakończył się wynikiem 6:7. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!