Gwiazda Bydgoszcz druga w rankingu młodych tenisistów stołowych w województwie

LN
Młodzi tenisiści Energi Toruń byli najlepsi w województwie
Młodzi tenisiści Energi Toruń byli najlepsi w województwie Facebook
Młodzi tenisiści stołowi Energi KTS Toruń w klasyfikacji Polskiego Związku Tenisa Stołowego uplasowali się na czwartym miejscu w kraju. W klasyfikacji wojewódzkiej byli pierwsi, a drugie miejsce zajęła Gwiazda Bydgoszcz.

W porównaniu do ubiegłorocznego rankingu to awans aż o siedem pozycji. Dodajmy, że do miejsca na podium zabrakło zaledwie 1,91 punktu. Klasyfikację wygrał KU AZS UE Wrocław - 227.33 pkt. przed ZKS Zielona Góra - 182.58, KU AZS Politechniki Rzeszowskiej - 176.08 i wspomnianymi torunianami - 174,17 pkt.

Warto przeczytać

Na drugim miejscu w Kujawsko-Pomorskiem uplasowała się Gwiazda Bydgoszcz, której zawodnicy zgromadzili 64,83 pkt. Trzeci był LUKS Chełmno - 61 pkt.