- Wyniki badań potwierdziły, że mój test na koronawirusa był pozytywny. Jestem w dobrych rękach w szpitalu. Nie martwcie się o mnie - napisał na Twitterze Hakim Terim, który obecnie ponownie jest trenerem Galatasaray.
Z tym zespołem Terim osiągnął swoje największe sukcesy w karierze piłkarskiej i trenerskiej. Jako obrońca był wicemistrzem Turcji i trzy razy zdobył krajowych puchar. Z kolei w roli szkoleniowca aż pięć razy cieszył się z mistrzowskiego tytułu, natomiast w 2000 r. zdobył Puchar UEFA (dziś Liga Europy).
NIE PRZEGAP:Czy rozpoznasz kibiców polskich drużyn po barwach? Rozwiąż QUIZ!
Terim to także były selekcjoner reprezentacji Turcji, z którą był na mistrzostwach Europy z 1996 r. (drużyna odpadła w fazie grupowej) oraz na Euro 2008, gdzie drużyna dotarła do półfinału.
Rozgrywki w Turcji zostały zatrzymane 17 marca. Po 26 kolejkach liderem jest Trabzonspor. Galatasaray zajmuje trzecie miejsce z trzema punktami straty.
ZOBACZ TEŻ:
- Śliczna blondynka pomaga legioniście utrzymać formę
- Ile zarabia Robert Lewandowski? Jest w TOP 10!
- Neymar ma nową dziewczynę? To piękna modelka [ZDJĘCIA]
- Paweł Wszołek zadedykował gola pięknej żonie Magdzie
- Kibicom PSG koronawirus niestraszny. Show przed stadionem
- Stoiczkow: Kiedyś zabraknie Wam Lewandowskiego i co wtedy...
