Edyta Sobczyk poszła na solo! [ZDJĘCIA z meczu KKP]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W I lidze kobiet (grupa północna) KKP Bydgoszcz zaczął sezon od meczu u siebie, a rywalem były rezerwy wielokrotnego mistrza Polski, Medyka Konin. Podopieczne Adama Górala wygrały skromnie 1:0, ale co najważniejsze zdobyły cenne trzy punkty. Pierwszego mistrzowskiego gola w sezonie zdobyła w 35 minucie Edyta Sobczyk po indywidualnej akcji.W bydgoskim zespole zadebiutowały Amerykanka Jessie Vilkofsky, która została wypożyczona na rok z klubu z Konina oraz Natalia Zyś, która przyszła do KKP ze Startu Pruszcz.A już w najbliższą sobotę o 11.00 wyjazdowe derby z Unifreeze Górzno, które po rocznym pobycie w ekstralidze znowu gra na I-ligowym froncie.KKP Bydgoszcz – Medyk II Konin 1:0 (1:0). Bramka: Edyta Sobczyk (35).ZOBACZ ZDJĘCIA Z INAUGURACJI I LIGI KOBIET NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W I lidze kobiet (grupa północna) KKP Bydgoszcz zaczął sezon od meczu u siebie, a rywalem były rezerwy wielokrotnego mistrza Polski, Medyka Konin. Podopieczne Adama Górala wygrały skromnie 1:0, ale co najważniejsze zdobyły cenne trzy punkty. Pierwszego mistrzowskiego gola w sezonie zdobyła w 35 minucie Edyta Sobczyk po indywidualnej akcji. W bydgoskim zespole zadebiutowały Amerykanka Jessie Vilkofsky, która została wypożyczona na rok z klubu z Konina oraz Natalia Zyś, która przyszła do KKP ze Startu Pruszcz. A już w najbliższą sobotę o 11.00 wyjazdowe derby z Unifreeze Górzno, które po rocznym pobycie w ekstralidze znowu gra na I-ligowym froncie. KKP Bydgoszcz – Medyk II Konin 1:0 (1:0). Bramka: Edyta Sobczyk (35). ZOBACZ ZDJĘCIA Z INAUGURACJI I LIGI KOBIET NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>