Delecta zaczęła od porażki półfinały w Rzeszowie

marc
Tylko w pierwszym secie bydgoskiej drużynie wychodziło prawie wszystko i miała więcej szczęścia. W kolejnych górą byli rzeszowianie, obrońcy tytułu mistrza Polski. I wygrali 3:1.

<!** reklama>
Asseco Resovia - Delecta 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 25:23)
Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek, Schops, Kosok, Nowakowski, Lotman, Achrem, Ignaczak (libero) oraz Dobrowolski, Bartman, Kovacević, Perłowski,
Delecta Bydgoszcz: Masny, Konarski, Wrona, Jurkiewicz, Wika, Antiga, Dębiec (libero) oraz Waliński, Owczarz, Lipiński, Wieczorek.
Stan rywalizacji 2:1 dla Asseco Resovii. W poniedziałek o godz. 18.00 czwarte spotkanie w Rzeszowie. Zwycięstwo gospodarzy da im awans do finału. W przypadku wygranej gości piąty mecz odbędzie się w najbliższy piątek w Bydgoszczy.

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków