Chemik nie poszedł w ślady Zawiszy - przeszkodziła Polonia! [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Zanosiło się na dwa awanse bydgoskich piłkarskich drużyn w dwa dni! W sobotę do 5. ligi awansowali piłkarze SP Zawisza (po 4:0 w Sępólnie Krajeńskim z Krajną), a w niedzielę w ślady niebiesko-czarnych mogli pójść piłkarze z bydgoskich Wyżyn! Chemik Moderator wygrał u siebie z Notecianką Pakość 4:1 (1:0). Bramki: Robert Kawałek (39), Szymon Maziarz (60), Maciej Kot (69), Michał Żurowski (75) - Kamil Kala (64-karny). Ponadto Szymon Maziarz w 44 minucie z rzutu wolnego przymierzył w poprzeczkę.Mimo wcześniejszej przegranej Kujawianki Izbica Kuj. z Chełminianką Chełmno 2:3 (karny dla gości w 90 minucie) awans chemików do III ligi został odroczony. Dlaczego? Kolejnym warunkiem była porażka KP Polonii Bydgoszcz na wyjeździe z Sokołem Radomin. Tak się jednak nie stało, bo biało-czerwoni wygrali 3:2 (Patryk Podolski 47-karny, Rafał Kubacki 58-wolny, Tomasz Sarnowski 65-karny - Paweł Jachowski 49-karny, 60).Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Chemik ma 9 punktów przewagi nad Kujawianką i 10 punktów przewagi nad KP Polonia Bydgoszcz.Chemik i Polonia mają po jednym zaległym meczu. Ponadto ekipa z bydgoskich Wyżyn ma korzystniejsze bilanse dwumeczów i z Kujawianką (3:1 dom i 1:1 wyjazd) oraz z Polonią (4:1 dom i 1:2 wyjazd).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA i KIBICÓW NA TRYBUNACH >>>>>>>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Zanosiło się na dwa awanse bydgoskich piłkarskich drużyn w dwa dni! W sobotę do 5. ligi awansowali piłkarze SP Zawisza (po 4:0 w Sępólnie Krajeńskim z Krajną), a w niedzielę w ślady niebiesko-czarnych mogli pójść piłkarze z bydgoskich Wyżyn! Chemik Moderator wygrał u siebie z Notecianką Pakość 4:1 (1:0). Bramki: Robert Kawałek (39), Szymon Maziarz (60), Maciej Kot (69), Michał Żurowski (75) - Kamil Kala (64-karny). Ponadto Szymon Maziarz w 44 minucie z rzutu wolnego przymierzył w poprzeczkę. Mimo wcześniejszej przegranej Kujawianki Izbica Kuj. z Chełminianką Chełmno 2:3 (karny dla gości w 90 minucie) awans chemików do III ligi został odroczony. Dlaczego? Kolejnym warunkiem była porażka KP Polonii Bydgoszcz na wyjeździe z Sokołem Radomin. Tak się jednak nie stało, bo biało-czerwoni wygrali 3:2 (Patryk Podolski 47-karny,Rafał Kubacki 58-wolny, Tomasz Sarnowski 65-karny - Paweł Jachowski 49-karny, 60). Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Chemik ma 9 punktów przewagi nad Kujawianką i 10 punktów przewagi nad KP Polonia Bydgoszcz. Chemik i Polonia mają po jednym zaległym meczu. Ponadto ekipa z bydgoskich Wyżyn ma korzystniejsze bilanse dwumeczów i z Kujawianką (3:1 dom i 1:1 wyjazd) oraz z Polonią (4:1 dom i 1:2 wyjazd). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA i KIBICÓW NA TRYBUNACH >>>>>>>>>>