Puchar Polski K-PZPN: Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław [zdjęcia]

W meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu bydgoskiego Chemik Moderator Bydgoszcz podejmował Cuiavie Inowrocław. Bydgoski zespół wykorzystał atut własnego boiska i w rywalizacji czwartoligowców wygrał 4:1. Wynik otworzył Szymon Maziarz (21), potem podwyższył Piotr Siekirka (30). Po chwili kontaktową bramkę zdobył Dominik Kulak (32). Po przerwie dwa gole strzelił Patryk Perliński (47, 81), ustalając wynik spotkania. Drugi jego gol to było bardzo ładne uderzenie z dystansu w samo okienko. Tym samym chemicy wiosną zagrają w 1/8 finału na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego ZPN.Aby zobaczyć zdjęcia przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Tomasz Czachorowski