Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 w meczu IV...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo, czyli szalony mecz na Glinkach [zdjęcia]

Chemik Moderator Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2:2 w meczu IV ligi kujawsko-pomorskiej. Gdy Szymon Maziarz wykorzystał rzut karny w 87. minucie spotkania, wydawało się że miejscowi zainkasują 3 punkty. Nic z tego. Goście walczyli ambitnie i w ostatniej akcji spotkania doprowadzili do wyrównania. Autorem finałowego trafienia był Oskar Kryszak. Co ciekawe, zawodnik ten przeżywał w sobotę prawdziwą huśtawkę nastrojów. Najpierw (67. minuta) strzelił na 1:1, potem sfaulował Macieja Kota w polu karnym ("jedenastkę" wykorzystał Maziarz), by na końcu zapewnić swojej drużynie 1 punkt. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU PRZY UL. GLINKI >>>>>

Srebrne Gody w Niechanowie. Pary już 25 lat razem!

NOWE

Lekarze alarmują. Fentanyl ogromnym zagrożeniem. Jak wygląda sytuacja w Krakowie?