Byki i Żaby biegały za jajem. Kto był lepszy?

Alfa Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Frogs Warszawa 17:43 (0:27) w meczu 3. kolejki I ligi rugby.

Przez niemal całą pierwszą połowę „Byki” grały w osłabieniu, bo część naszych zawodników miała kłopoty z dotarciem do stolicy. Kiedy siły się wyrównały, Alfa przejęła inicjatywę. Drugą połowę starcia z „Żabami” bydgoski beniaminek wygrał 17:16.

Po zmianie stron nasi rugbyści 3-krotnie położyli piłkę w polu punktowym rywala. Gdyby sztuki tej dokonali minimum cztery razy, dostaliby 1 punkt meczowy. Nie udało się i Alfa wciąż pozostaje z zerowym dorobkiem.

Tabela:
1. Skra Warszawa 15 pkt, 2. Juvenia Kraków 11, 3. Czarni Pruszcz 10, 4. Frogs Warszawa 9, 5. _Budowlani II Łódź 0, 6._ Alfa Bydgoszcz 0.

W najbliższy weekend Alfa zagra na wyjeździe z Budowlanymi II Łódź. Na stadionie przy ul. Sielskiej bydgoszczanie pokażą się 19 października. Ich rywalem będzie wówczas Juvenia Kraków.<!** reklama>